reklam
reklam
DOLAR 32,5455 % -0.04
EURO 34,9069 % 0.08
STERLIN 40,6015 % 0.11
FRANG 35,7443 % 0.05
ALTIN 2.430,69 % 0,02
BITCOIN 66.530,00 -0.129
Turkiye - Türkiye Kupası
20:30
Trabzonspor Trabzonspor
20:30
Vavacars Karagümrük Vavacars Karagümrük
İngiltere - Premier Lig
21:45
Wolverhampton Wanderers FC Wolverhampton Wanderers FC
21:45
Bournemouth Bournemouth
22:00
Manchester United FC Manchester United FC
22:00
Sheffield United Sheffield United
22:00
Crystal Palace FC Crystal Palace FC
22:00
Newcastle United FC Newcastle United FC
22:00
Everton FC Everton FC
22:00
Liverpool Liverpool
Fransa - Ligue 1
20:00
Lorient Lorient
20:00
Paris St. Germain Paris St. Germain
22:00
Marsilya Marsilya
22:00
OGC Nice OGC Nice
22:00
Monaco Monaco
22:00
Lille OSC Lille OSC
Hollanda - Eredivisie
19:45
FC Twente Enschede FC Twente Enschede
19:45
Almere City FC Almere City FC
22:00
Ajax Amsterdam Ajax Amsterdam
22:00
Excelsior Rotterdam Excelsior Rotterdam
Belçika - Pro Lig
21:30
Club Brugge Club Brugge
21:30
KRC Genk KRC Genk
21:30
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
21:30
Cercle Brugge Cercle Brugge
Rusya - Premier Lig
16:00
FC Orenburg FC Orenburg
16:00
FK Dinamo Moscow FK Dinamo Moscow
18:15
FC Pari Nizhny Novgorod FC Pari Nizhny Novgorod
18:15
FK Lokomotiv Moskova FK Lokomotiv Moskova
20:30
FK Zenit St Petersburg FK Zenit St Petersburg
20:30
FK Rubin Kazan FK Rubin Kazan
20:30
FK Krasnodar FK Krasnodar
20:30
FC Baltika Kaliningrad FC Baltika Kaliningrad
İtalya - Coppa Italia
22:00
Atalanta BC Atalanta BC
22:00
ACF Fiorentina ACF Fiorentina
Turnuvalar (Kulüpler) - Kupa Libertadores
01:00
Caracas FC Caracas FC
1 : 1
CA Rosario Central CA Rosario Central
01:00
Estudiantes de La Plata Estudiantes de La Plata
0 : 1
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
03:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
3 : 2
Penarol URU Penarol URU
03:00
Liverpool Montevideo Liverpool Montevideo
1 : 0
CA San Lorenzo Almagro CA San Lorenzo Almagro
03:30
Colo Colo Colo Colo
0 : 0
Alianza Lima Alianza Lima
05:00
CD Junior FC CD Junior FC
1 : 1
LDU Quito LDU Quito
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Kupası
12:00
Central Coast Mariners Central Coast Mariners
12:00
FC Abdysh-Ata FC Abdysh-Ata
Turnuvalar (Kulüpler) - AFC Şampiyonlar Ligi
13:00
Yokohama F Marinos Yokohama F Marinos
13:00
Ulsan Hyundai FC Ulsan Hyundai FC
Turnuvalar (Kulüpler) - CONCACAF Şampiyonlar Ligi
05:15
CF America CF America
1 : 1
CF Pachucha CF Pachucha
Turnuvalar (Kulüpler) - Copa Sudamericana
01:00
Deportes Union La Calera Deportes Union La Calera
0 : 0
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
03:00
Deportivo Garcilaso Deportivo Garcilaso
1 : 1
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
03:00
Sportivo Trinidense Sportivo Trinidense
2 : 0
CA Nacional Potosi CA Nacional Potosi
03:30
Argentinos Juniors Argentinos Juniors
1 : 0
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
05:00
Alianza FC Valledupar Alianza FC Valledupar
1 : 3
CD Universidad Catolica del Ecuador CD Universidad Catolica del Ecuador
İngiltere - Championship
21:45
Coventry City Coventry City
21:45
Hull City Hull City
İngiltere - Ulusal Lig
21:00
Solihull Moors Solihull Moors
21:00
FC Halifax Town FC Halifax Town
İspanya - Premier Lig, Bayanlar
19:00
Levante Las Planas FC Levante Las Planas FC
19:00
FC Barcelona FC Barcelona
Almanya - 3. Lig
20:00
1. FC Saarbrucken 1. FC Saarbrucken
20:00
Rot Weiss Essen Rot Weiss Essen
Fransa - Lig 1, Bayanlar
19:30
Paris Saint-Germain FC Paris Saint-Germain FC
19:30
Paris FC Paris FC
19:30
Dijon FCO Dijon FCO
19:30
Stade De Reims Stade De Reims
19:30
Le Havre AC Le Havre AC
19:30
FC Fleury FC Fleury
19:30
Olympique Lyon Olympique Lyon
19:30
Ea Guingamp Ea Guingamp
19:30
Montpellier HSC Montpellier HSC
19:30
As Saint Etienne As Saint Etienne
19:30
LOSC Lille LOSC Lille
19:30
Girondins Bordeaux Girondins Bordeaux
Portekiz - İkinci Lig
22:15
Avs Futebol Sad Avs Futebol Sad
22:15
FC Porto B FC Porto B
Rusya - 1. Liga
12:00
FC SKA-Khabarovsk FC SKA-Khabarovsk
12:00
Rodina Moscow Rodina Moscow
16:00
FC Tyumen FC Tyumen
16:00
Chernomorets Novorossijsk Chernomorets Novorossijsk
17:00
FC Alania Vladikavkaz FC Alania Vladikavkaz
17:00
PFC Kuban Krasnodar PFC Kuban Krasnodar
17:00
FC Volgar Astrakhan FC Volgar Astrakhan
17:00
Torpedo Moskova Torpedo Moskova
17:30
FK Akron Tolyatti FK Akron Tolyatti
17:30
Leningradets Leningradets
18:00
FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Neftekhimik Nizhnekamsk
18:00
FC Shinnik Yaroslavl FC Shinnik Yaroslavl
18:00
Sokol Saratov Sokol Saratov
18:00
FC Yenisey Krasnoyarsk FC Yenisey Krasnoyarsk
19:00
FK Khimki FK Khimki
19:00
FC Kamaz Naberezhnye Chelny FC Kamaz Naberezhnye Chelny
19:30
FC Dynamo-Makhachkala FC Dynamo-Makhachkala
19:30
PFK Arsenal Tula PFK Arsenal Tula
Rusya - 2. Liga, Division A
14:30
FC Krasnodar-2 FC Krasnodar-2
14:30
FC Murom FC Murom
15:30
FC Novosibirsk FC Novosibirsk
15:30
Rodina-2 Rodina-2
16:00
FC Irtysh Omsk FC Irtysh Omsk
16:00
Spartak Kostroma Spartak Kostroma
16:00
FC Mashuk-KMV Pyatigorsk FC Mashuk-KMV Pyatigorsk
16:00
Dinamo Brjansk Dinamo Brjansk
17:00
FK Volga Ulyanovsk FK Volga Ulyanovsk
17:00
Khimik Dzerzhinsk Khimik Dzerzhinsk
18:00
FC Metallurg Lipetsk FC Metallurg Lipetsk
18:00
FC Chelyabinsk FC Chelyabinsk
18:00
FC Tekstilshchik Ivanovo FC Tekstilshchik Ivanovo
18:00
Torpedo Miass Torpedo Miass
18:00
FC Avangard Kursk FC Avangard Kursk
18:00
FC Kaluga FC Kaluga
18:30
Chayka Peschanokopskoye Chayka Peschanokopskoye
18:30
FK Ufa FK Ufa
19:00
SK Rotor SK Rotor
19:00
FK Veles Moscow FK Veles Moscow
Rusya - 2. Liga, Division B, Grup 1
16:00
FC Kuban Holding Pavlovskaya FC Kuban Holding Pavlovskaya
16:00
Spartak Nalchik Spartak Nalchik
16:00
Pobeda Khasavyurt Pobeda Khasavyurt
16:00
FC Sevastopol FC Sevastopol
Suudi Arabistan - 1.Lig
19:15
Al Bukiryah Al Bukiryah
19:15
Al-Qadisiyah FC Al-Qadisiyah FC
19:15
Al-Jabalain Al-Jabalain
19:15
Al-Najma Al-Najma
20:45
Jeddah Club Jeddah Club
20:45
Al-Qaisumah Al-Qaisumah
Almanya Amatör - Bayernliga Kuzey
19:30
Bayern Hof Bayern Hof
19:30
DJK Ammerthal DJK Ammerthal
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi Bavaria
20:00
Bayern Munich II Bayern Munich II
20:00
Buchbach Buchbach
Almanya Amatör - Bölgesel Ligi, Kuzey
20:00
SSV Jeddeloh II SSV Jeddeloh II
20:00
1. FC Phonix Lubeck 1. FC Phonix Lubeck
20:00
Hamburg (A) Hamburg (A)
20:00
Oldenburg Oldenburg
Almanya Amatör - Bremen-Liga
19:30
SV Hemelingen SV Hemelingen
19:30
Brinkumer Brinkumer
Almanya Amatör - Oberliga Mittelrhein
19:45
FC Union Schafhausen FC Union Schafhausen
19:45
SPVG Frechen 20 SPVG Frechen 20
Almanya Amatör - Oberliga Niedersachsen
19:45
Rotenburger Rotenburger
19:45
Kickers Emden Kickers Emden
Almanya Amatör - Schleswig-Holstein-Liga
19:45
SV Todesfelde SV Todesfelde
19:45
SV Preussen 09 Reinfeld SV Preussen 09 Reinfeld
20:00
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
20:00
Eckernförder Eckernförder
20:30
Mtsv Hohenwestedt Mtsv Hohenwestedt
20:30
TSB Flensburg TSB Flensburg
Andorra - Copa Constitucio
21:30
Inter Club de Escaldes Inter Club de Escaldes
21:30
FC Pas de La Casa FC Pas de La Casa
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
Gimnasia de la Plata Reserve Gimnasia de la Plata Reserve
21:00
Rosario Central Reserve Rosario Central Reserve
21:00
CA Lanus CA Lanus
21:00
Independiente Reserve Independiente Reserve
21:00
Defensa Y Justicia Reserve Defensa Y Justicia Reserve
21:00
CA Huracan CA Huracan
Arjantin - Primera B
21:00
CA Acassuso CA Acassuso
21:00
Sacachispas FC Sacachispas FC
Arjantin - Primera Nacional
01:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
3 : 0
CA Alvarado CA Alvarado
Arnavutluk - Kategoria e Pare
16:00
KS Korabi Peshkopi KS Korabi Peshkopi
16:00
Luz i Vogel Luz i Vogel
Arnavutluk - Kupa e Shqiperise
19:00
Tiran Tiran
19:00
KS Kukesi KS Kukesi
19:00
Vllaznia Shkoder Vllaznia Shkoder
19:00
KF Egnatia Rrogozhine KF Egnatia Rrogozhine
Avustralya - Queensland NPL
13:30
Sunshine Coast Wanderers Sunshine Coast Wanderers
13:30
Queensland Lions FC Queensland Lions FC
13:30
Peninsula Power FC Peninsula Power FC
13:30
Olympic FC Brisbane Olympic FC Brisbane
Avustralya - Queensland Premier Lig 1
13:00
SWQ Thunder FC SWQ Thunder FC
13:00
Broadbeach United Broadbeach United
Avusturya - Bundesliga
19:30
SK Austria Klagenfurt SK Austria Klagenfurt
19:30
FC Salzburg FC Salzburg
19:30
Hartberg Hartberg
19:30
LASK LASK
21:30
SK Rapid SK Rapid
21:30
Sturm Graz Sturm Graz
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası
16:00
Gabala FK Gabala FK
16:00
Zira FK Zira FK
19:00
Karabağ FK Karabağ FK
19:00
Neftchi Baku PFC Neftchi Baku PFC
Bosna Hersek - Premier Lig
17:00
FK ZVIJEZDA 09 FK ZVIJEZDA 09
17:00
FK Tuzla City FK Tuzla City
19:00
FK Borac Banja Luka FK Borac Banja Luka
19:00
NK Posusje NK Posusje
21:30
HSK Zrinjski Mostar HSK Zrinjski Mostar
21:30
FK Sarajevo FK Sarajevo
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske
17:30
FK Kozara Gradiska FK Kozara Gradiska
17:30
FK SLOBODA MRKONJIC GRAD FK SLOBODA MRKONJIC GRAD
17:30
FK Slavija Sarajevo FK Slavija Sarajevo
17:30
Drina Zvornik Drina Zvornik
17:30
FK Rudar Prijedor FK Rudar Prijedor
17:30
FK Leotar Trebinje FK Leotar Trebinje
17:30
ROMANIJA PALE ROMANIJA PALE
17:30
Laktasi Laktasi
17:30
Velez Nevesinje Velez Nevesinje
17:30
FK BSK BANJA LUKA FK BSK BANJA LUKA
17:30
FK Ljubic Prnjavor FK Ljubic Prnjavor
17:30
FAMOS VOJKOVICI FAMOS VOJKOVICI
17:30
FK Zeljeznicar Banjaluka FK Zeljeznicar Banjaluka
17:30
FK Sutjeska Foca FK Sutjeska Foca
19:30
FK Radnik Bijeljina FK Radnik Bijeljina
19:30
FK Omarska FK Omarska
21:00
Modrica Maksima Modrica Maksima
21:00
FK Borac Kozarska Dubica FK Borac Kozarska Dubica
Brezilya - Brasilero Seri B
03:00
Brusque FC SC Brusque FC SC
3 : 1
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
Brezilya - Gaucho, Serie A2
21:00
CF Com Vida Saf RS CF Com Vida Saf RS
21:00
Esporte Clube Sao Gabriel RS Esporte Clube Sao Gabriel RS
Brezilya - Maranhense
01:30
Moto Club MA Moto Club MA
01:30
Maranhao MA Maranhao MA
Brezilya - Roraimense
01:00
Sao Raimundo EC RR Sao Raimundo EC RR
01:00
River EC RR River EC RR
03:00
Rio Negro RR Rio Negro RR
03:00
Progresso RR Progresso RR
Brezilya - U20 Brezilya Şampiyonası
21:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
21:00
CA Paranaense PR CA Paranaense PR
21:00
America MG America MG
21:00
Atletico Mineiro MG Atletico Mineiro MG
21:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
21:00
EC Bahia BA EC Bahia BA
21:00
Ceara SC CE Ceara SC CE
21:00
SC Corinthians SP SC Corinthians SP
21:30
Goias EC GO Goias EC GO
21:30
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
22:00
Cruzeiro MG Cruzeiro MG
22:00
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
23:00
Santos FC SP Santos FC SP
23:00
CR Flamengo RJ CR Flamengo RJ
Bulgaristan - Bulgar Kupası
18:45
PFC Ludogorets 1945 Razgrad PFC Ludogorets 1945 Razgrad
18:45
FK Hebar Pazardzhik FK Hebar Pazardzhik
Cebelitarık - Ulusal Lig
22:00
Europa Point FC Europa Point FC
22:00
St Josephs FC St Josephs FC
Çekya - kupa
19:00
FC Viktoria Plzen FC Viktoria Plzen
19:00
FC Fastav Zlin FC Fastav Zlin
Çekya - U19 1.Grup
12:00
FC Vysocina Jihlava U19 FC Vysocina Jihlava U19
12:00
Sparta Prague Sparta Prague
14:00
MFK Karvina U19 MFK Karvina U19
14:00
Banik Ostrava U19 Banik Ostrava U19
Cezayir - Cezayir Kupası
23:00
CR Belouizdad CR Belouizdad
23:00
USM Alger USM Alger
Danimarka Amatör - Danmarksserien
20:00
AB Taarnby AB Taarnby
20:00
Ledoje Smorum Fodbold Ledoje Smorum Fodbold
Ekvador - Serie B
03:00
CSD Vargas Torres CSD Vargas Torres
03:00
Guayaquil City FC Guayaquil City FC
23:00
9 De Octubre FC 9 De Octubre FC
23:00
Chacaritas FC Chacaritas FC
El Salvador - Primera Division, Reserves, Kapanış
19:00
Alianza FC Alianza FC
19:00
CD Dragon CD Dragon
21:00
11 Deportivo FC 11 Deportivo FC
21:00
CD Platense CD Platense
21:00
CD Fuerte San Francisco U20 CD Fuerte San Francisco U20
21:00
CD Fas CD Fas
Endonezya - Liga 1
11:00
Persebaya Surabaya Persebaya Surabaya
11:00
Bali United Bali United
15:00
Persik Kediri Persik Kediri
15:00
PSS Sleman PSS Sleman
Faroe Adaları - Logmanssteypid
19:30
B71 Sandoy B71 Sandoy
19:30
AB Argir AB Argir
19:30
FC Hoyvik FC Hoyvik
19:30
Vikingur Gota Vikingur Gota
19:30
FC Suduroy FC Suduroy
19:30
TB Tvoeroyri TB Tvoeroyri
20:30
KI Klaksvik KI Klaksvik
20:30
HB Torshavn HB Torshavn
Finlandiya - Kakkonen, B Grubu
18:30
Sexypoexyt Sexypoexyt
18:30
Tampere United Tampere United
19:00
P-Iirot P-Iirot
19:00
HJS Akatemia HJS Akatemia
19:00
FC Honka FC Honka
19:00
Esbo Bollklubb Esbo Bollklubb
19:00
TPV TPV
19:00
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Finlandiya - Suomen Kupası
19:30
FC Kirkkonummi FC Kirkkonummi
19:30
PK Keski-Uusimaa PK Keski-Uusimaa
20:00
Tove Tove
20:00
FC Haka J FC Haka J
21:10
LPS LPS
21:10
Eps / Reservi Eps / Reservi
Finlandiya - Veikkausliiga
19:00
Seinajoen JK Seinajoen JK
19:00
HJK Helsinki HJK Helsinki
Finlandiya - Ykkosliiga
18:30
Mikkelin Palloilijat Mikkelin Palloilijat
18:30
Jippo Jippo
18:30
Japs Japs
18:30
Salpa Salpa
18:30
PK-35 Helsinki PK-35 Helsinki
18:30
Turun Palloseura Turun Palloseura
18:30
FC KTP Kotka FC KTP Kotka
18:30
SJK Akatemia SJK Akatemia
18:30
FF Jaro FF Jaro
18:30
Kapa Kapylan Pallo Kapa Kapylan Pallo
Gana - Premier Lig
18:00
Dreams FC Dreams FC
18:00
Bechem United Bechem United
Gürcistan - Erovnuli Liga
15:00
FC Iberia 1999 FC Iberia 1999
15:00
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
15:00
FC Dila Gori FC Dila Gori
15:00
FC Samgurali Tskaltubo FC Samgurali Tskaltubo
15:00
FC Kolkheti-1913 Poti FC Kolkheti-1913 Poti
15:00
FC Samtredia FC Samtredia
15:00
FC Dinamo Tbilisi FC Dinamo Tbilisi
15:00
FC Telavi FC Telavi
15:00
FC Dinamo Batumi FC Dinamo Batumi
15:00
FC Gagra FC Gagra
Hindistan - Hindistan Süper Ligi
17:00
FC Goa FC Goa
17:00
Mumbai City FC Mumbai City FC
Honduras - Liga Nacional. Kapanış
04:00
Real CD Espana San Pedro Sula Real CD Espana San Pedro Sula
04:00
CD Genesis CD Genesis
İngiltere Amator - Konferans Güney
21:45
Maidstone United FC Maidstone United FC
21:45
Aveley Aveley
İngiltere Amator - Konferans Kuzey
21:45
Chorley FC Chorley FC
21:45
Curzon Ashton Curzon Ashton
İngiltere Amator - Southern League Premier South
21:45
Plymouth Parkway Plymouth Parkway
21:45
Heyes & Yeading Heyes & Yeading
İsrail - İsrail Kupası
20:30
Hapoel Beer Sheva FC Hapoel Beer Sheva FC
20:30
Maccabi Netanya FC Maccabi Netanya FC
İsveç - Allsvenskan
20:00
AIK AIK
20:00
IFK Varnamo IFK Varnamo
20:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
20:00
IF Brommapojkarna IF Brommapojkarna
20:00
IK Sirius IK Sirius
İsviçre - Challange Ligi
20:30
Stade Nyonnis Stade Nyonnis
20:30
FC Vaduz FC Vaduz
İzlanda - Kupa
22:15
KA Asvellir KA Asvellir
22:15
KR Reykjavik KR Reykjavik
22:15
Valur Reykjavik Valur Reykjavik
22:15
FH Hafnarfjördur FH Hafnarfjördur
22:15
Throttur Reykjavik Throttur Reykjavik
22:15
HK Kopavogur HK Kopavogur
23:00
Augnablik FC Augnablik FC
23:00
Stjarnan Gardabae Stjarnan Gardabae
Japonya - J. Lig Kupası
13:00
Nara Club Nara Club
13:00
Sanfrecce Hiroshima Sanfrecce Hiroshima
13:00
Blaublitz Akita Blaublitz Akita
13:00
Shonan Bellmare Shonan Bellmare
13:00
Thespakusatsu Gunma Thespakusatsu Gunma
13:00
Kashiwa Reysol Kashiwa Reysol
13:00
Fagiano Okayama Fagiano Okayama
13:00
Yokohama FC Yokohama FC
13:00
FC Ryukyu FC Ryukyu
13:00
Gamba Osaka Gamba Osaka
13:00
AC Nagano Parceiro AC Nagano Parceiro
13:00
Kyoto Sanga FC Kyoto Sanga FC
13:00
Kataller Toyama Kataller Toyama
13:00
Shimizu S-Pulse Shimizu S-Pulse
13:00
Roasso Kumamoto Roasso Kumamoto
13:00
Sagan Tosu Sagan Tosu
13:30
Gainare Tottori Gainare Tottori
13:30
Urawa Red Diamonds Urawa Red Diamonds
Kamerun - Elite One
16:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
16:00
AIGLE ROYAL DE LA MENOUA AIGLE ROYAL DE LA MENOUA
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
18:00
Apejes De Mfou Apejes De Mfou
18:00
AS Fortuna AS Fortuna
18:00
Pwd Bamenda Pwd Bamenda
18:00
Fauve Azur de Yaounde Fauve Azur de Yaounde
18:00
Avion Academy Avion Academy
18:00
Ums De Loum Ums De Loum
18:00
UNION SPORTIVE DE DOUALA UNION SPORTIVE DE DOUALA
18:00
ASTRES FC DE DOUALA ASTRES FC DE DOUALA
18:00
Fovu De Baham Fovu De Baham
18:00
Bamboutos Fc De Mbouda Bamboutos Fc De Mbouda
Kanada - Kanada Şampiyonası
04:00
Cavalry FC Cavalry FC
04:00
Vancouver Langley FC Vancouver Langley FC
Karadağ - 2. CFL
18:00
FK Internacional Podgorica FK Internacional Podgorica
18:00
FK Igalo 1929 FK Igalo 1929
18:00
FK Podgorica FK Podgorica
18:00
OFK Grbalj OFK Grbalj
18:00
FK Otrant-Olympic Ulcinj FK Otrant-Olympic Ulcinj
18:00
Lovcen Lovcen
18:00
Berane Berane
18:00
FK Iskra Danilovgrad FK Iskra Danilovgrad
18:00
Bokelj Kotor Bokelj Kotor
18:00
FK Kom Podgorica FK Kom Podgorica
Katar - Stars League
18:30
Umm-Salal SC Umm-Salal SC
18:30
Al Duhail SC Al Duhail SC
18:30
Al-Shamal Al-Shamal
18:30
Al Sadd SC Al Sadd SC
18:30
Al-Arabi Doha Al-Arabi Doha
18:30
AL Markhiya AL Markhiya
18:30
Al Wakrah Al Wakrah
18:30
Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC
18:30
Al-Rayyan Al-Rayyan
18:30
Al-Ahli Doha Al-Ahli Doha
18:30
Muaither SC Muaither SC
18:30
Qatar SC Qatar SC
Kıbrıs Rum Kesimi - 1. Lig
18:00
Karmiotissa FC Karmiotissa FC
18:00
Othellos Athienou Othellos Athienou
19:00
AEL Limassol AEL Limassol
19:00
Nea Salamina Famagusta Nea Salamina Famagusta
Kolombiya - Kolombiya Kupası
03:40
Tigres FC Tigres FC
03:40
Cucuta Deportivo FC Cucuta Deportivo FC
23:30
Real Cartagena FC Real Cartagena FC
23:30
CD Atletico Huila CD Atletico Huila
Kore Cumhuriyeti - K-Lig 2
08:00
Seoul E-Land FC Seoul E-Land FC
08:00
Chungnam Asan FC Chungnam Asan FC
10:30
Busan I Park Busan I Park
10:30
Ansan Greeners FC Ansan Greeners FC
10:30
Cheonan City FC Cheonan City FC
10:30
Gimpo FC Gimpo FC
Kosova - Kosovo FA Kupası
16:00
KF Drita KF Drita
16:00
FC Prishtina FC Prishtina
16:00
FC Ballkani FC Ballkani
16:00
FC Suhareka FC Suhareka
Kosta Rika - Premier Lig, Kapanış
09:00
Puntarenas Puntarenas
09:00
Deportivo Saprissa San Jose Deportivo Saprissa San Jose
09:00
Perez Zeledon Perez Zeledon
09:00
Herediano Herediano
09:00
Sporting FC Sporting FC
09:00
LD Alajuelense LD Alajuelense
09:00
Cartagines Cartagines
09:00
Santos Santos
Litvanya - A Lyga
18:00
FK Transinvest FK Transinvest
18:00
FC Hegelmann FC Hegelmann
18:00
FK Panevezys FK Panevezys
18:00
FC Dziugas Telsiai FC Dziugas Telsiai
19:00
FK Kauno Zalgiris FK Kauno Zalgiris
19:00
FK Banga Gargzdai FK Banga Gargzdai
20:00
Vilnius FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris
20:00
DFK Dainava Alytus DFK Dainava Alytus
Lüksemburg - Coupe de Luxembourg
21:00
US Hostert US Hostert
21:00
US Mondorf-Les-Bains US Mondorf-Les-Bains
21:00
FC Progres Niederkorn FC Progres Niederkorn
21:00
FC Differdange 03 FC Differdange 03
21:00
AS La Jeunesse D Esch/Alzette AS La Jeunesse D Esch/Alzette
21:00
Swift Hesperange Swift Hesperange
21:00
Yellow Boys Weiler-La-Tour Yellow Boys Weiler-La-Tour
21:00
FC Una Strassen FC Una Strassen
Macaristan - Magyar Kupa
21:00
Nyiregyhaza Spartacus FC Nyiregyhaza Spartacus FC
21:00
Ferencvarosi Budapest Ferencvarosi Budapest
Meksika - Liga Premier Serie B
21:00
CD Avispones de Chilpancingo AC CD Avispones de Chilpancingo AC
21:00
Artesanos Metepec FC Artesanos Metepec FC
Mısır - Premier Lig
17:00
Talaea El Gaish Talaea El Gaish
17:00
Enppi Club Enppi Club
20:00
Pyramids FC Pyramids FC
20:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
20:00
Al Mokawloon Al Arab Al Mokawloon Al Arab
20:00
Zamalek SC Zamalek SC
Moldova - Moldıva Kupası
19:00
FC Zimbru Chisinau FC Zimbru Chisinau
19:00
FC Sheriff Tiraspol FC Sheriff Tiraspol
19:00
Petrocub Hincesti Petrocub Hincesti
19:00
FC Balti FC Balti
Norveç - NM Kupası, Erkekler
19:00
Skjervoey Skjervoey
19:00
Alta IF Alta IF
19:00
IF Floeya IF Floeya
19:00
Tromso IL Tromso IL
19:00
IK Junkeren IK Junkeren
19:00
Bodoe/Glimt Bodoe/Glimt
19:00
Melhus Melhus
19:00
Ranheim Ranheim
19:00
Stjordals-Blink Stjordals-Blink
19:00
Levanger FK Levanger FK
19:00
Strindheim Strindheim
19:00
Molde FK Molde FK
19:00
SK Traeff SK Traeff
19:00
Kristiansund BK Kristiansund BK
19:00
Hodd IL Hodd IL
19:00
Aalesunds FK Aalesunds FK
19:00
Stord FK Stord FK
19:00
Lysekloster Lysekloster
19:00
Bjarg Bjarg
19:00
Asane Fotball Asane Fotball
19:00
Froeya IL Froeya IL
19:00
Sogndal Fotball Sogndal Fotball
19:00
Askoey FK Askoey FK
19:00
SK Brann SK Brann
19:00
Torvastad Torvastad
19:00
Viking FK Viking FK
19:00
Vard Haugesund Vard Haugesund
19:00
Sandnes ULF Sandnes ULF
19:00
FK Mandalskameratene FK Mandalskameratene
19:00
Bryne FK Bryne FK
19:00
Flekkeroy IL Flekkeroy IL
19:00
Egersunds IK Egersunds IK
19:00
Pors Grenland Pors Grenland
19:00
Odds BK Odds BK
19:00
Fram IF Fram IF
19:00
FK Arendal FK Arendal
19:00
Elverum Elverum
19:00
Hamarkameratene Hamarkameratene
19:00
Eidsvold TF Eidsvold TF
19:00
Mjondalen IF Mjondalen IF
19:00
Ullensaker / Kisa Ullensaker / Kisa
19:00
Rosenborg BK Rosenborg BK
19:00
Frigg Frigg
19:00
Kfum Oslo Kfum Oslo
19:00
Baerum Baerum
19:00
Stabaek IF Stabaek IF
19:00
Kjelsas Kjelsas
19:00
Kongsvinger IL Fotball Kongsvinger IL Fotball
19:00
Raade IL Raade IL
19:00
Moss FK Moss FK
20:00
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
20:00
Lyn 1896 FK Lyn 1896 FK
20:00
Jerv Jerv
20:00
Stromsgodset Stromsgodset
20:05
Strommen Strommen
20:05
Lillestrom SK Lillestrom SK
Peru - Segunda Division
23:30
FC Carlos Stein FC Carlos Stein
23:30
Pirata FC Pirata FC
Polonya - I Ligi
19:00
Znicz Pruszkow Znicz Pruszkow
19:00
MKS Arka Gdynia MKS Arka Gdynia
19:00
Wisla Plock Wisla Plock
19:00
Miedz Legnica Miedz Legnica
21:30
KS Lechia Gdansk KS Lechia Gdansk
21:30
Polonia Varşova Polonia Varşova
Polonya - Puchar Polski, Women
17:00
UKS SMS Lodz UKS SMS Lodz
17:00
GKS Katowice GKS Katowice
18:00
AP Orlen Gdansk AP Orlen Gdansk
18:00
WKS Slask Wroclaw WKS Slask Wroclaw
Romanya - Liga 2
17:00
CSC 1599 Selimbar CSC 1599 Selimbar
17:00
AFK Csikszereda Miercurea Ciuc AFK Csikszereda Miercurea Ciuc
19:00
CS Mioveni CS Mioveni
19:00
Fc Unirea 2004 Slobozia Fc Unirea 2004 Slobozia
Romanya - Superliga
16:45
U. Cluj U. Cluj
16:45
CSM Politehnica Iasi CSM Politehnica Iasi
19:00
FC Farul Constanta FC Farul Constanta
19:00
Rapid Bucuresti 1923 Rapid Bucuresti 1923
21:45
ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe ACS Sepsi OSK Sfantu Gheorghe
21:45
Fotbal Club FCSB Fotbal Club FCSB
San Marino - Campionato Sammarinese
21:45
AC JUVENES/DOGANA AC JUVENES/DOGANA
21:45
FC Domagnano FC Domagnano
21:45
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
21:45
FC Fiorentino FC Fiorentino
Sırbistan - LAV Kupası
17:00
FK Radnicki 1923 Kragujevac FK Radnicki 1923 Kragujevac
17:00
FK Vojvodina Novi Sad FK Vojvodina Novi Sad
20:00
FK Crvena Zvezda Belgrade FK Crvena Zvezda Belgrade
20:00
FK Partizan Belgrade FK Partizan Belgrade
Slovakya - 1. Lig Kadınlar
16:00
GFC Topolcany GFC Topolcany
16:00
FC Tatran Presov FC Tatran Presov
Slovakya - 2. Liga
16:00
Slovan Bratislava B Slovan Bratislava B
16:00
OFK Malzenice OFK Malzenice
17:30
MSK Puchov MSK Puchov
17:30
1. FC Tatran Presov 1. FC Tatran Presov
17:30
MSK Povazska Bystrica MSK Povazska Bystrica
17:30
KFC Komarno KFC Komarno
17:30
FC Petrzalka FC Petrzalka
17:30
Spisska Nova Ves Spisska Nova Ves
17:30
MFK Dolny Kubin MFK Dolny Kubin
17:30
FK Humenne FK Humenne
17:30
FC Stk 1914 Samorin FC Stk 1914 Samorin
17:30
MSK Zilina B MSK Zilina B
17:30
MFK Tatran Liptovsky Mikulas MFK Tatran Liptovsky Mikulas
17:30
FK Slavoj Trebisov FK Slavoj Trebisov
20:00
Spartak Myjava Spartak Myjava
20:00
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Slovenya - Slovenya Kupası
21:00
ND Gorica ND Gorica
21:00
ND Beltinci ND Beltinci
Tanzanya - Premiyer Lig
16:00
Jkt Tanzania Jkt Tanzania
16:00
Young Africans SC Young Africans SC
Uganda - Premier Lig
16:00
Express FC Express FC
16:00
Kitara FC Kitara FC
19:00
NEC FC NEC FC
19:00
Bul FC Bul FC
Uluslararası Gençlik Ligi - U20 CONMEBOL Şampiyonası, Kadınlar
00:00
Arjantin Arjantin
0 : 2
Brezilya Brezilya
02:30
Paraguay Paraguay
2 : 0
Venezuela Venezuela
05:00
Kolombiya Kolombiya
0 : 0
Peru Peru
Uruguay - Premier Lig
21:00
Rampla Juniors Rampla Juniors
21:00
Defensor Sporting Defensor Sporting
Yeni Zelanda - Ulusal Lig
10:30
Auckland City Auckland City
10:30
Bay Olympic Bay Olympic
Yunanistan - Super League
17:00
PAS Lamia 1964 PAS Lamia 1964
17:00
Paok Thessaloniki Paok Thessaloniki
19:30
Aris Thessaloniki Aris Thessaloniki
19:30
Olympiacos Piraeus Olympiacos Piraeus
20:30
AEK Athens AEK Athens
20:30
Panathinaikos Athens Panathinaikos Athens
Zambiya - Premiyer Lig
16:00
FC Muza FC Muza
16:00
Nkwazi Nkwazi
Zimbabve - Premier Soccer Ligi
16:00
Telone FC Telone FC
16:00
Bulawayo Chiefs FC Bulawayo Chiefs FC
16:00
Ngezi Platinum Ngezi Platinum
16:00
Yadah FC Yadah FC
16:00
Chicken Inn FC Chicken Inn FC
16:00
Hwange Colliery FC Hwange Colliery FC
16:00
Herentals FC Herentals FC
16:00
Highlanders FC Highlanders FC
16:00
FC Platinum FC Platinum
16:00
ZPC Kariba ZPC Kariba
16:00
Zifa Ersl Champions Zifa Ersl Champions
16:00
Simba Bhora FC Simba Bhora FC