Kırklareli ve İlçe Merkezlerinde hafta sonu gerçekleştirilecek olan spor müsabakalarının programı Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü tarafından açıklandı.
Cumartesi ve Pazar günü oynanacak olan müsabakalarda Futbol ağırlıklı bir program olsa da Basketbol da kulüp müsabakası da programdaki yerini aldı.
Kırklareli Futbol 1’İnci Amatör liglerde Pazar günü oynanacak maçlarla birlikte 2018-2019 futbol sezonun ikinci yarısı da resmen başlamış olacak.
Hafta sonu oynanacak olan müsabakaların programı şu şekilde oldu:
12 Ocak 2019 Cumartesi
Kırklareli Vali Mustafa YAMAN Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.30 K.eli Doğuşspor – Vizeacarspor U-14 B Grubu
FUTBOL 14.30 Üsküpspor – Büyük Mandıraadaspor U-19 Ligi
Babaeski Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.30 Babaeskispor – Vizespor U-14 B Grubu
FUTBOL 14.30 Babaeskispor – Vizespor U-19 Ligi
LYFA Spor Tesisleri
FUTBOL 13.15 Lüleburgazspor – Trakya Fenerspor U-15 Ligi
FUTBOL 15.00 Celaliyespor – B.Karıştıranspor U-15 Ligi
Vize Sentetik Çim Saha
FUTBOL 16.00 Vizeacarspor – Trakya Turgutbey Gençlikspor U-19 Ligi
Kırklareli Spor Salonu
BASKETBOL 18.30 KBSK – Gençlikspor Kulüp U-16 Erkek
13 Ocak 2018 Pazar
Kırklareli Vali Mustafa YAMAN Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.00 Kırklarelispor – Alibeyköyspor TFF U-17 Gelişim Ligi
FUTBOL 14.00 Kırklarelispor – Alibeyköyspor TFF U-19 Gelişim Ligi
FUTBOL 16.15 Kırklarelispor – Kofçaz Serhatspor U-14 B Grubu
FUTBOL 18.15 Üsküpspor – Çiftlikköyspor 1. Amatör B Grubu
Babaeski Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.30 Babaeski 39 Gençlikspor – Kentspor U-14 A Grubu
FUTBOL 14.30 Katranca Kartalspor – Eriklerspor 1. Amatör B Grubu
Büyükkarıştıran Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.00 Karşıyaka Gençlikspor – Karaağaçspor 1. Amatör B Grubu
FUTBOL 13.45 B.Karıştıranspor – Yıldırımspor U-14 A Grubu
FUTBOL 15.30 Ahmetbey Güvenspor – Karamusul Ergenespor 1. Amatör A Grubu
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.00 Emirspor – Nadırlı Gençlikspor 1. Amatör A Grubu
FUTBOL 14.00 Yıldırımspor – İnecespor 1. Amatör A Grubu
FUTBOL 16.00 L.burgaz Adaletspor – Sarıcaalispor 1. Amatör A Grubu
FUTBOL 18.00 Celaliyespor – Trakya Fenerspor 1. Amatör B Grubu
LYFA Spor Tesisleri
FUTBOL 13.00 Lüleburgazspor – Trakya Fenerspor U-14 A Grubu
FUTBOL 14.15 Trakya T.bey Gençlikspor-L.burgaz Atletikspor U-14 A Grubu
Pehlivanköy Sentetik Çim Saha
FUTBOL 13.30 Pehlivanköyspor – K.eli Sanayispor 1. Amatör B Grubu
LYFA Spor Salonu
BASKETBOL 20.00 Ulus.der – L.burgaz Akademispor Kulüp U-16 Erkek