reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.359,99 0.011

39 Kardeşliği Kuvvetleniyor!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
39 Kardeşliği Kuvvetleniyor!
reklam

39 Kırklareli Masterler Ailesi, Efsane 39 Taraftar Grubu Onursal Başkanı Ali Ataman’a yeni sezon formasını hediye etti

Ehli Keyif Cafe’de Ali Ataman ile bir araya gelen Turgay Kaplan, Serkan Karakaya, Niyazi Önce ve Erman Tutulmaz Efsane 39 Taraftar Grubu’nun bölgemizde ilkleri başardığını söyledi. Taraftar grubu olarak toplumsal konulara göstermiş oldukları duyarlılıktan ötürü Ali Ataman’a teşekkür eden Turgay Kaplan “Bölgemizde sporun gelişmesi için yaptığı çalışmalardan ötürü Ali Ataman’a yeni sezon formamızı hediye ediyoruz” dedi.

Ali Ataman ile uzun zamandır tanıştıklarını söyleyen Kaplan “Ali Ataman Kırklareli tribünleri için çok önemli bir fırsattır. Genç kardeşlerimize tecrübe, bilgi ve duruşuyla öncülük eden Ali Ataman bu anlamda önemli bir boşluğu doldurmaktadır. Bizde 39 Kırklareli Masterler ailesi olarak Efsane 39 Taraftar Grubu ile her zaman ilişkilerimiz iyi tutmak için çabalıyoruz. Genç kardeşlerimizin duyarlı bir şekilde tribünlerde yer alması Kırklareli ve Kırklarelispor için bir avantajdır. Bu koşulları sağlayan, Kırklarelispor’u iç saha ve dış saha maçlarında hiçbir zaman ve hiçbir koşulda yalnız bırakmayan Efsane 39 Taraftar Grubu Üyelerine teşekkür ediyorum” dedi.

 

39 Kırklareli Masterler ailesinin Kırklareli’nin tanıtımı için önemli projeler yaptığını hatırlatan Ali Ataman “Yeni sezon formalarını hediye olarak hazırlatan 39 Kırklareli Masterler ailesine teşekkür ediyorum. Turgay arkadaşım başta olmak üzere 39 Kırklareli Masterler ailesi bölgemizin tanıtımı ve gençlerin spor alanında doğru yetiştirilmesi için güzel çalışmalar yapıyorlar. Bizde kendileriyle olan iletişimimizi devam ettiriyoruz. Bölgemizde sporun ve sporcunun gelişmesi için elini taşın altına koyan herkese kapımız sonuna kadar açıktır. Doğru yolda olan herkesi destekleriz, destekliyoruz. Bu anlamda beni de ailelerinden birisi olarak kabul eden dostlarıma şükranlarımı sunuyorum” dedi. 

 

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam