reklam
reklam
DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.088.234 1.787

Aday Oruç, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu

Yayınlanma Tarihi :
Aday Oruç, Esnaf ve Vatandaşlarla Buluştu
reklam

Belediye Başkan Adayı Ahmet Etem Oruç, Kırklareli Caddesi’nde gerçekleştirdiği ziyarette esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi

İYİ Parti’nin Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Ahmet Etem Oruç, seçim çalışmaları kapsamında bugün Kırklareli Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Ziyaret sırasında esnafla ve şehir sakinleriyle samimi bir şekilde sohbet eden Oruç, kendisine gösterilen ilgi ve sıcak karşılama için teşekkürlerini iletti.

Oruç, Lüleburgaz’ın daha yaşanabilir bir kent haline gelmesi için çabaladıklarını ve bu hedefe ulaşmak için vatandaşların desteğine ihtiyaç duyduklarını vurguladı. Şehrin sorunlarını dinleyip çözüm yolları üzerinde çalışacaklarını belirten Oruç, vatandaşların desteğinin kendileri için büyük önem taşıdığını ifade etti.

Ziyaret boyunca esnafın ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Ahmet Etem Oruç, Lüleburgaz halkının kendilerine gösterdiği destekten dolayı minnettarlığını dile getirdi. Oruç, yaptığı açıklamada, ‘’Bugün Kırklareli Caddesi’nde esnaf ve vatandaşlarımızla bir araya geldik! Sıcak karşılamanız ve samimi sohbetleriniz için teşekkür ederim. Sizlerle birlikte, Lüleburgaz’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Destekleriniz için minnettarım!’’ ifadelerini kullandı.

Haber/Kaynak: Sınırkent