reklam
reklam
DOLAR 32,2399 % 0.06
EURO 34,9889 % 0.41
STERLIN 41,1027 % 0.17
FRANG 35,6226 % 0.95
ALTIN 2.431,26 % 0,40
BITCOIN 68.124,01 0.547

Ak Partililer Gazi Özdere’yi Ziyaret Etti.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Ak Partililer Gazi Özdere’yi Ziyaret Etti.
reklam

Ak Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ve Ak Parti Kırklareli İl Başkanı Alper Çiler Fırat Kalkanı Harekatı sırasında yaralanan Komando Piyade Uzman Çavuş Sezer Özdere’yi evinde ziyaret etti.

Komando Piyade Uzman Çavuş Sezer Özdere’nin Eriklice Köyü’nde bulunan evini ziyaret eden Vekil Minsolmaz ve Başkan Çiler, Gazi Özdere’ye geçmiş olsun temennisinde bulundular. Aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğü için mücadele eden askerlerimize şükran borçlu olduğumuzu söyleyen Alper Çiler “Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin ve vatandaşlarının huzuru için gazilik ve şehitlik mertebesine erişen tüm askerlerimize minnet borçluyuz. Allah hepsinden razı olsun” dedi.

Suriye’de düzenlenen operasyonların kararlılıkla devam edeceğini ifade eden Çiler “Türkiye'deki terör belasının kaynakları Suriye ve Irak'tadır. Suriye'deki sorun ortadan kalktığında, Türkiye'de terör konusunda büyük bir mesafe katedeceğiz. El Bab ve kuzeyindeki bütün bölgeyi 5 bin kilometre karelik alanı her türlü terör unsurundan DEAŞ, PYD, YPG gibi unsurlardan temizleyinceye kadar bu harekat kesintisiz devam edecek. Bundan sonra Suriye konusunda her ne yapılacaksa, her ne adım atılacaksa bunun bir tarafı da mutlaka Türkiye olacaktır. Çünkü Suriye sorunun yükünü çeken en önemli ülkelerin başında Türkiye geliyor. 911 kilometre hududu, 3 milyonu bulan mültecisiyle Türkiye'yi Suriye sorununun çözümünde dikkate almamak tarihi bir hatadır. 40 yıldan bu yana terörle mücadele eden bir ülkeyiz, Türkiye ne zaman bir atılım yapsa, ne zaman geleceğe daha güçlü adımlarla ilerlemeye çalışsa önü kesilmeye, terör maşaları ile huzursuz edilmeye çalışılıyor. 15 Temmuz darbe girişimini atlatan, darbeci FETÖ'cülerden hesap soran Türkiye'nin üzerine bu kez diğer terör örgütlerini PKK'yı DAEŞ'i salarak, bize diz çöktürmeye çalışıyorlar. Fakat devletimiz her zaman olduğu gibi yine ülkesinin ve milletinin bekâsı için dimdik ayakta durmayı başaracaktır. Sezer Özdere gibi evlatlarımız sayesinde dış ülkelerin ülkemiz üzerinde oynadığı bütün oyunları bozacağız” dedi.

 

Haber/Kaynak: Sınırkent