reklam
reklam
DOLAR 31,2009 % 0.17
EURO 33,8633 % 0.09
STERLIN 39,5304 % 0.05
FRANG 35,5109 % 0.25
ALTIN 2.040,22 % 0,35
BITCOIN 1.887.184 5.921
Mirza ŞİRİN TÜM YAZILARI

Antrenmanlar Aralıksız Sürüyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Antrenmanlar Aralıksız Sürüyor
reklam

Büyükmandıra Hürriyetspor futbolcuları, özel antrenman programı dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.

Büyükmandıra Hürriyetspor futbol takımı, yoğun antrenman programını sürdürüyor. Takımın oyuncuları, teknik direktörleri eşliğinde sahada çalışmalarını sürdürerek ligdeki performanslarını geliştirmeye odaklanıyorlar. Antrenmanlarda takımın taktiksel ve fiziksel olarak hazırlıklarına önem veriliyor. Büyükmandıra Hürriyetspor, hedeflerine ulaşmak için antrenmanlarda azimle çalışmaya devam ediyor.

Büyükmandıra Hürriyetspor futbol takımı, önemli bir antrenman dönemini başarıyla tamamladı. Takım, teknik direktörleri yönetiminde gerçekleştirilen pas, şut ve top sürme çalışmalarıyla oyuncuların teknik ve taktiksel yeteneklerini geliştirmeyi amaçladı. Antrenmanların sonunda ise takım, antrenman maçıyla performanslarını değerlendirme fırsatı buldu.

Antrenmanlarda oyuncular, teknik direktörleri eşliğinde özel olarak hazırlanmış programlar doğrultusunda çalıştılar. Pas, şut ve top sürme becerilerini geliştirmek için özel drilllere ve simülasyonlara ağırlık verildi. Oyuncuların bireysel yeteneklerinin yanı sıra takım içi uyumunun da artırılması hedeflendi.

Büyükmandıra Hürriyetspor’un antrenman sonunda sıcak bir sürpriz yaşandı. Takımın Başkanı Ersin Uyanık’ın eşi Hatice ve kızı İnci, antrenmanı ziyaret ederek tatlı bir ikramda bulundular. Antrenmanın son bölümlerinde saha kenarında beliren Başkan Uyanık’ın eşi Hatice ve kızı İnci, futbolcuları motive eden ve moral veren bir ziyaret gerçekleştirdiler. Takımın çalışmalarını yakından takip eden aile üyeleri, futbolcularla kısa süreli sohbetler gerçekleştirerek onlara desteklerini ifade ettiler.

Haber/Kaynak: Mirza ŞİRİN