reklam
reklam
DOLAR 32,2079 % 0.12
EURO 34,9997 % -0.01
STERLIN 41,0492 % 0.11
FRANG 35,3280 % 0.08
ALTIN 2.503,53 % 0,02
BITCOIN 69.966,27 -1.881

Babaeskili Muhtarlar Başkan Kesimoğlu’nu Ziyaret Etti.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Babaeskili Muhtarlar Başkan Kesimoğlu’nu Ziyaret Etti.
reklam

Kırklareli’ne bağlı Babaeski ilçesinde görev yapan muhtarlar, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret etti.

Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nun makam odasında gerçekleştirilen ziyaret esnasında muhtarlara Kırklareli Belediyesi tarafından hayata geçirilen çalışmalar anlatıldı. Karşılıklı fikir alışverişi tarzında gerçekleştirilen ziyaret sohbet havasında devam etti. Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kesimoğlu “Değerli muhtarlarımız ziyaretimize gelerek bizleri mutlu ettiler. Muhtarlarımızla koordine içerisinde çalışmanın, önemli olduğunu düşünüyor ve bu doğrultuda hareket ediyoruz” dedi.

Yerel yönetimlerde muhtarlık müessesesinin önemli olduğunu ifade eden Başkan Kesimoğlu “Muhtarlık müessesesi toplumsal hayatın önemli bir yapı taşıdır. Devletin her noktasında kurumsal bir temsilciliği olan muhtarlık müessesi yerel demokrasinin en eski örneğini temsil etmektedir. Muhtarlar vatandaş ile kurumlar arasında köprü vazifesi görmektedir. Bulundukları mahalle ve köylerde halkı temsil eden muhtarlarımız vatandaşın belediyelere ve devlete ihtiyaç duyduğunda ilk çaldıkları kapı konumundadır.

Gerçekleştirilen yatırımlar ve desteklerle devletin en ücra yerleşim yerine bile çağdaş kamu yönetimi anlayışını taşıyarak hem sevinçte hem de hüzünde halkının her zaman yanında ve hizmetindedir. Hem milleti hem de devleti temsil ederek önemli bir görevi yerine getiren muhtarlara hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, ilimizde görev yapan tüm mahalle ve köy muhtarlarımıza kolaylıklar diliyorum” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent