reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.605.433 -0.34
Sevda ERGÜN TÜM YAZILARI

Başarılı Öğrencilere Ödülleri Verildi

Yayınlanma Tarihi :
Başarılı Öğrencilere Ödülleri Verildi
reklam

Pınarhisar İmam Hatip Ortaokulu tarafından düzenlenen Zirve Senin Yarışmalarının ilk etabı olan ‘Bilişsel Beceri Testi’nin kazananları belli oldu.

Pınarhisar İmam Hatip Ortaokulu’nun düzenlediği “1. Zirve Senin Yarışmaları”nın ilk ayağı olan “Bilişsel Beceri Testi” başarıyla tamamlandı. İlçenin eğitim tarihinde bir ilk olan bu yarışma, ilkokul öğrencilerinin katılımıyla okul binasında gerçekleştirildi. Renkli anların yaşandığı yarışmada öğrenciler, kıyasıya mücadele ettiler.

Yarışmanın ardından hızlı bir şekilde sonuçlar değerlendirilerek ödül törenine geçildi ve öğrenciler, birbirinden kıymetli hediyelerle ödüllendirildi. Bilişsel Beceri Testi uygulamasında dereceye giren öğrenciler şunlar oldu: Birincilik ödülü Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Mehmet Akif Doğru’ya, ikincilik ödülü 19 Evler İlkokulu öğrencisi Selin Sağlam’a, üçüncülük ödülü ise yine 19 Evler İlkokulu öğrencisi Efe Esengönül’e verildi. Dereceye giren ve yarışmaya katılan tüm öğrenciler medeni cesaretleri ve başarılarıyla tebrik edildi.

Yarışmanın detayları hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;  “Yarışmanın ardından hızlı bir şekilde sonuçlar değerlendirilerek ödül törenine geçildi ve öğrenciler birbirinden kıymetli hediyelerin sahibi oldu.

Yarışmanın ilk etabı olan Bilişsel Beceri Testi uygulamasında;

Birinciliğe Cumhuriyet İlkokulu öğrencisi Mehmet Akif Doğru,

İkinciliğe 19 Evler İlkokulu öğrencisi Selin Sağlam,

Üçüncülüğe ise 19 Evler İlkokulu öğrencisi Efe Esengönül hak kazandı. Dereceye giren ve yarışmaya katılan tüm öğrencileri medeni cesaretlerinden ve başarılarından ötürü tebrik ederiz.

Törenimize teşrifleriyle bizleri onurlandıran İlce Milli Eğitim Müdürü Sayın Mahmut Doğan Bey’e, Pınarhisar Belediyesi Başkan Yardımcısı Sayın Samet Ekim beye, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı ve İş İnsanı Sayın Hicret Şamil Karasu Bey’e, İlce Müftüsü̈ Sayın Hasan Hüseyin Uluçınar Bey’e, İl Genel Meclis Üyesi ve İş İnsanı Sayın Ersan Şahin Bey’e, Okul Aile Birliği Başkanımız Sayın Kerim Dikmen beye, Sayın Hasan Erginuğuzlu Bey’e ve diğer misafirlerimize içtenlikle teşekkürlerimizi sunarız.

Yarışmada böylesi değerli ödüllerin dağıtılmasına katkıda bulunan ilçemizin değerli iş insanlarına, büyüklerimize ve dostlarımıza müteşekkiriz. Ayrıca ilçemizde böyle bir faaliyeti gerçekleştirmemizde bizlere ışık tutan, akademik ve diğer alanlarda destekleriniz bizlerden esirgemeyerek gelişmemizi sağlayan Kırklareli İmam Hatip Ortaokulu ve değerli Müdür Yardımcıları Sayın Nurullah Güleç beye teşekkürlerimizi sunarız.

İlçemiz eğitim düzeyini sıradanlıktan uzaklaştırarak daha ileriye taşımak için büyük bir gayret ve özveriyle çalışmaya devam edeceğiz. Başarı bizim için tesadüf değildir.”

 

Haber/Kaynak: Sevda ERGÜN