reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.327,83 0.862

Başkan Altıntaş Öğrencilere Karne Hediyelerini Dağıttı

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Başkan Altıntaş Öğrencilere Karne Hediyelerini Dağıttı
reklam

Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, 2018/2019 eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini tamamlayan öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu.

2018/2019 eğitim ve öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle birlikte Ahmetbey Beldesi’nde eğitim ve öğretim hayatına devam eden çok sayıda öğrencinin karne heyecanı yaşadığını ifade eden Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Ahmetbey Beldesi’ndeki öğrencilere karne hediyesi dağıtan Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş, öğrencilere ve eğitim emekçilerine iyi tatiller diledi.

Konuyla ilgili Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş tarafından yapılan açıklamada “Karne heyecanı yaşayan kardeşlerimizi okullarında ziyaret ederek, hediyelerimizi ve iyi tatiller dileklerimizi paylaştık. Her zaman söylediğim gibi; önemli olan karnelerinizin notlar hanesinde yazan rakamlar değil, sizlersiniz. Gönlünüzce eğleneceğiniz bir tatil dileğiyle, hepinizi gözlerinizden öpüyorum” dedi.

Görev süresi boyunca Ahmetbey Beldesi’nde eğitim ve öğretim hayatına devam eden öğrenciler için mevcut şartları iyileştirmek adına ellerindeki tüm imkanları seferber ettiklerini ifade eden Başkan Altıntaş “Kısıtlı bütçemize rağmen, Beldemiz genelinde çok önemli projeleri hayata geçirdik. Öncelikle öğrencilerimizin tozlu ve çamurlu yollarda yürümemeleri için alt ve üst yapı konularında ciddi bir yatırım hamlesi başlattık. Bununla birlikte ulaşım konusunda Beldemizde yaşanan sorunları ortadan kaldırmak için çalışmalar yaptık. Biz gençlerimizin nitelikli bir şekilde eğitilmesi konusunun üzerinde hassasiyetle duruyoruz. Yarınlarımızın teminatı olan gençlerimizin çağımızın koşullarına uygun bir eğitim anlayışıyla buluşması, bizim açımızdan oldukça önemlidir. Bizde bu anlayış doğrultusunda Ahmetbey Belediye Başkanlığı olarak gençlerimizin ve eğitim emekçilerimizin yanında yer almaya devam edeceğiz. Bu vesileyle bir kez daha yarıyıl tatiline giren öğrencilerimize ve eğitim emekçilerine iyi tatiller diliyorum” dedi.

 

Haber/Kaynak: Sınırkent