reklam
reklam
DOLAR 32,1922 % 0.09
EURO 35,0015 % -0.03
STERLIN 40,9634 % 0.01
FRANG 35,3140 % 0.05
ALTIN 2.498,38 % -0,19
BITCOIN 69.725,25 -1.685

Başkan Kesimoğlu “Bu Ödülü; Kırklareli Halkı Adına Alıyorum”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Başkan Kesimoğlu “Bu Ödülü; Kırklareli Halkı Adına Alıyorum”
reklam

Kırklareli Belediyesi ortaya koyduğu projeler ile ‘’Altın Arı Belediyecilik Ödülüne’’ layık görüldü. İkinci Altın Arı ödülleri kapsamında uzman seçici kurul tarafından, 15 farklı kategoride değerlendirilen belediyeler, alanında başarılı çalışmalara imza atan kişi ve kuruluşlara ödülleri verildi.

Kırklareli Belediyesi’nin hayata geçirdiği sosyal projeler ‘’Altın Arı Belediyecilik Ödülleri Sosyal Projeler’’ kategorisinde Kırklareli’ne ödül getirdi.
Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, İmza Ajans’ın Kent ve Yerel Yönetimler Stratejik Araştırmalar Merkezi (KEYSAM) işbirliği ile düzenlediği 2. Altın Arı Belediyecilik ödülleri sosyal projeler kategorisinde ‘’Nessebar Botanik Park ve Doğa Eğitim Merkezi’’ projesi başarılı projeler arasında seçilerek ödüle layık görüldü. Kesimoğlu ödülünü Genel Koordinatör Tayfun Canlı ve Jüri Üyesi Ufuk Süslü’den aldı.

Kesimoğlu, Canlı ve Süslü’ ye teşekkür ederek şunları söyledi ‘’ Bu hafta aldığımız ikinci ödül. Vatandaşlarımız için çalışıp projeler üretiyoruz. Vatandaşımıza temas eden projelerimizle bu ödüle layık görülmüş olmamız doğru yolda olduğumuzun en önemli göstergelerinden biri. Kırklareli’ni hak ettiği noktaya getirme gayreti içerisindeyiz. Özveri ile çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, bu ödülü Kırklareli halkı adına alıyorum’’dedi.

 

Haber/Kaynak: Sınırkent