reklam
reklam
DOLAR 32,1826 % -0.08
EURO 35,4205 % 0.32
STERLIN 41,4785 % 0.36
FRANG 35,4374 % 0.07
ALTIN 2.520,20 % 0,78
BITCOIN 66.615,86 -0.514

Başkan Koşdemir “Kavaklı Güçlü Olacak, Gücünü Halktan Alacak”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Başkan Koşdemir “Kavaklı Güçlü Olacak, Gücünü Halktan Alacak”
reklam

Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir Tüm Yerel Yönetim Çalışanları Sendikası (Tüm-Yerel-Sen) ile toplu sözleşme imzaladıklarını duyurdu.

Belediye Başkanı Gürel Koşdemir’in makamında gerçekleşen Memur Personeli kapsayan toplu iş sözleşmesi, Belediye Başkanı Gürel Koşdemir ile Tüm Yerel-Sen Trakya Şube Başkanı Salih Canbaz ve Tül Yerel-Sen Mali Sekreteri Merdol Bulut tarafından imzalandı.

İmzalanan Toplu İş Sözleşmesinin hayırlı olması temennisinde bulunan Belediye Başkanı Gürel Koşdemir “Tüm Memur personelimize hayırlı olsun” dedi.

 

Kavaklı Belediye Başkanı Gürel Koşdemir yasanın kendilerine verdiği olanaklar kapsamında yapabileceklerini maksimum düzeyde yaptıklarını belirterek “Hayırlı olsun, güle güle harcayın. Gönül, ülkenin ürettiği değerlerin, emeğinin hakkının daha fazla korunmasını istiyor. Görevimiz olan, hakların maksimumunu vermektir. Emeğe yönelik, emeğin çalışmasına yönelik yasalarla birlikte hem ekonomik durumu iyileştirip hem çalışma disiplinini, performansını sağlayacak çalışma ve etkinliklerimizi tek tek hayata geçireceğiz. Barış ve özgürlük içerisinde Kavaklı Beldesinde yaşıyoruz. Emekçi arkadaşlarımızın maddi durumlarını iyileştirmek için elimizden gelenin fazlasını yapmak için çabalıyoruz. Kavaklı Belediyesi güçlü olacak, gücünü de Kavaklı Halkından alacak. Bugün imzaladığımız toplu sözleşme ile yeni bir sayfa açtık. Bu doğrultuda emekçi kardeşlerimiz ile birlikte Kavaklı ve bölgemiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent