reklam
reklam
DOLAR 32,2804 % 0.19
EURO 35,0150 % 0.48
STERLIN 41,1011 % 0.19
FRANG 35,5841 % 0.84
ALTIN 2.426,32 % 0,20
BITCOIN 68.020,59 0.237

Başkan Türker Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Başkan Türker Vatandaşlarla Bir Araya Geldi
reklam

Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker geçtiğimiz gün Kaynarcalı vatandaşlarla bir araya gelerek Belde genelinde yapılan ve yapılmak istenen projeler hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

Görev süresi boyunca Kaynarca Beldesinde hayata geçirdiği projeler ile taraflı-tarafsız herkesin takdirini kazanan Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker Belde’de bulunan bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya gelerek görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar hakkında bilgi paylaşımında bulundu. Eczanesi olmayan Kaynarca’ya eczane kazandıran, bankamatiği olmayan Kaynarca’ya bankamatik getiren, Belde genelindeki yolların büyük bir bölümünü yenileyen, çocuklar için gerçekleştirdiği etkinlikler ile Kaynarcalı çocukların yüzünü güldüren ve Kaynarca Beldesi’ne bölgemizin en donanımlı kütüphanesini kazandıran Başkan Türker Kaynarca’yı daha çağdaş ve daha modern bir Belde konumuna getirmek için hayata geçirdiği projelerle yetinmeyeceğini açıkladı.

Kaynarca Belediyesi Meclis Üyeleri, muhtarlar ve vatandaşların katıldığı toplantı hakkında konuşan Kaynarca Belediye Başkanı Serdar Türker “Kaynarcalı vatandaşlarımızın sorunlarıyla, kendi sorunumuz gibi ilgileniyoruz. Biz Kaynarca’yı bir bütün olarak görüyoruz, Kaynarca’yı büyük bir aile olarak kabul ediyoruz. Vatandaşlarımızın güven ve takdiri ile göreve geldik. Onların desteği ile görevimizi sürdürüyoruz. Bu bağlamda şeffaf belediyecilik ilkesi kapsamında değerli halkımızın huzuruna çıkıp, çalışmalarımız hakkında kendilerini bilgilendirdik. Halkımızla iç içe olmaya ve onların sorunlarına çözüm üretmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonrada durmadan çalışacak ve iş üreteceğiz. Annelerimizin evlatlarını refah ve huzur içerisinde okutup, büyütebilmesi için tüm imkânlarımızı seferber ediyoruz. Kaynarcamızı sorunsuz bir Belde haline getirene kadar da durmayacağız. Bizleri göreve getiren, görev süresi boyunca da desteğini bizden esirgemeyen Kaynarcalı hemşerilerimize hizmetin en iyisini ulaştırmak için projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Hizmetin en iyisini hak eden Kaynarcalı vatandaşlarımıza can-ı gönülden teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent