reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.605.433 -0.34
Mirza ŞİRİN TÜM YAZILARI

”Cumhuriyetin İkinci Yüzyılına Gururla Taşıyacağız”

Yayınlanma Tarihi :
”Cumhuriyetin İkinci Yüzyılına Gururla Taşıyacağız”
reklam

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, yerel seçim öncesinde saha çalışmalarını sürdürüyor.

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde ülke genelinde olduğu gibi Kırklareli’nde de hareketli günler yaşanıyor. CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, seçim sürecinde aktif bir rol üstlenerek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, yerel seçim öncesi ülkenin ve milletin zorlu bir süreçten geçtiğini belirtti. Gündoğdu, 22 yıldır devam eden tek adam rejiminin milleti fakirleştirdiğini, yoksullaştırdığını ve toplumu adaletin ve özgürlüklerin yok edildiği bir tünele sürüklediğini ifade etti. Bu karanlık tünelden çıkmanın ilk adımının, Kırklareli’de AKP ve MHP’nin yarattığı derin ekonomik ve sosyal tahribata dur demek olduğunu vurgulayan Gündoğdu, partisinin Kırklareli Belediyesi’ne tekrar CHP bayrağını dikmek için saha çalışmalarına başladıklarını belirtti.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu çalışmalara ilişkin basın açıklamasında; “Yaklaşan yerel seçimler öncesi ülkemiz ve milletimiz zorlu bir süreçten geçmektedir. Tam 22 yıldır devam eden tek adam rejimi milletimizi fakirleştirmiş, yoksullaştırmış ve toplumu adaletin ve özgürlüklerin yok edildiği karanlık bir tünele sürüklemiştir. Bu karanlık tünelden çıkmanın ilk yolu 31 Mart seçimlerinde Kırklareli’mizde AKP ve MHP’nin yarattığı derin ekonomik ve sosyal tahribata DUR demektir.

Bu doğrultuda, Kırklareli’mizde partimizin yaptığı önseçimlerin ardından her bir üyemizle, CHP’ye gönül vermiş tüm dostlarımızla birlikte Kırklareli Belediyesine tekrar CHP bayrağını dikmek için saha çalışmalarımıza başladık. Saha çalışmalarımız kapsamında; Kırklareli CHP Seçim Büromuzda haftalık olağan toplantımızda partililerimiz ile bir araya geldik. Yerel seçim sürecinde yapılacak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduk.

Kırklareli Eski Sanayi Sitesinde Belediye Başkanımız Mehmet Siyam Kesimoğlu ile birlikte esnaf ziyaretleri yaparak, esnafımızın dertlerine ortak olduk.  Bizler inanıyor ve kendimize güveniyoruz bu güzel şehrimizi, Kırklareli’mizin güzel insanlarıyla Cumhuriyetin ikinci yüzyılına gururla taşıyacağız. Ben değil biz diyerek, daha çok gönüllere gireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Haber/Kaynak: Mirza ŞİRİN