reklam
reklam
DOLAR 32,2779 % 0.16
EURO 35,0211 % 0.48
STERLIN 41,1032 % 0.17
FRANG 35,6465 % 1.01
ALTIN 2.428,69 % 0,30
BITCOIN 67.972,00 0.343

Demirköy ve Vize Belediyeleri EMITT Fuarına Katıldı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Demirköy ve Vize Belediyeleri EMITT Fuarına Katıldı.
reklam

Demirköy Belediyesi ve Vize Belediyesi tarafından ortaklaşa açılan stant 21’inci Emitt Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarında ziyaretçilerini ağırlıyor.

80 ülkeden katılımcının yer aldığı 21’inci Emitt Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarı geçtiğimiz gün başladı. Vize Belediyesi ve Demirköy Belediyesi tarafından ortaklaşa açılan stant, fuara katılan ziyaretçiler tarafından rağbet gördü. Gerçekleştirilen fuarda yeni iş ve işbirliği imkanlarının yaratılması ayrıca Avrasya ve bölgemizde yatırım yapmak isteyen yurtdışı kaynaklı firmalarla ortak ilişkilerin kurulması amaçlanıyor. Dünya’nın en büyük 5 turizm fuarı arasında yer alan Emitt Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarına Türkiye Cumhuriyeti Devleti Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu da katıldı.

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Demirköy Belediye Başkanı Muhlis Yavuz “21’inci Emitt Doğu Akdeniz Uluslar arası Turizm ve Seyahat Fuarına Vize Belediyesi ile ortaklaşa katıldık. 12 nolu salonda yer alan standımız, henüz ilk günden ziyaretçi akınına uğradı. Vize Belediye Başkanımız Sedat Balkı ve Belediye Personellerimiz ile birlikte standımızı ziyaret eden vatandaşlarımızı en iyi şekilde ağırlamaya çalışıyoruz. Demirköy’ümüz ve Sakin Şehir Vize’nin tanıtımını gerçekleştiriyoruz. Bölgemizde yatırım yapmak isteyen firmalar ile yeni ilişkiler geliştirmek öncelikli hedefimiz. Demirköy’ü ve bölgemizi turizm konusunda geliştirmek ve bilinirliğini arttırmak için çalışmalarımız devam edecek” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent