reklam
reklam
DOLAR 32,2779 % 0.16
EURO 35,0211 % 0.48
STERLIN 41,1032 % 0.17
FRANG 35,6465 % 1.01
ALTIN 2.428,69 % 0,30
BITCOIN 67.972,00 0.343

Efsane Kaleci Futbola Geri Döndü!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Efsane Kaleci Futbola Geri Döndü!
reklam

Trakya bölgesinin “Taffarel” lakaplı unutulmaz kalecisi Serkan Oktay, 44 yaşında futbola geri döndü! Kırklareli, Tekirdağ ve Edirne Amatör Futbol Liglerinde şampiyonluklar yaşayan Serkan Oktay, Edirne İl Özel İdare Köy Hizmetleri Spor Kulübüne transfer oldu.

Edirne 1. Amatör Küme A Grubu’nda mücadele eden Edirne İl Özel İdare Köy Hizmetleri Spor Kulübüne transfer olan Serkan Oktay “Evli ve bir kız babasıyım, 15 yıldır Ziraat Bankası’nda Memur olarak çalışıyorum. İlk resmi lisansım 1984 yılında çıktı ve 33 yıldır yeşil sahalardayım.

Edirne Bölgesi’nde Kırcasalihspor Kulübü Takımı ile Amatör Türkiye Futbol Şampiyonası katıldım. Kırklareli Bölgesi’nde ise Lüleburgaz HEAŞ Spor Takımı ile 2 defa Amatör Türkiye Futbol Şampiyonası katıldım.

 Tekirdağ Bölgesi’nde de, Tekirdağ TREDAŞ Spor Kulübü Takımı ile Amatör Türkiye Futbol Şampiyonasına katıldım.

Kırklareli, Pehlivanköy spor yıldız genç ve (A) Takımında Takım Kaptanlığı yaptım. Tekirdağ TREDAŞ Spor Kulübü’nde Takım Kaptanlığı yaptım.

Lüleburgaz HEAŞ Spor Kulübünde takım kaptanlığı yaptım. Kırklareli, Hamitabat Spor Kulübü’nde takım kaptanlığı yaptım.

Edirne, Kırcasalihspor Kulübünde Takım kaptanlığı yaptım. 2010/2015 yılları arasında da 5 yıl Serhat Şehrinin güzide takımı Edirnespor’un Takım kaptanlığını yaptım.

Gece hayatım yok, yememe içmeme dikkat ederim, abur cubur şeyler yemem, düzenli, planlı ve programlı bir yaşantım var.

En son geçen sezon Edirne Amatör Süper Ligi’nde Tuncaspor’un kalesini korudum. Bu sezonda Edirne İl Özel İdare Köy Hizmetleri spor Kulübü ile 1,5 yıllığına sözleşme imzaladım.

Çok mutluyum kısmet olur, sağlık durumumda el verirse 50 yaşına kadar futbol sahalarında top oynamayı düşünüyorum” dedi.

 

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam