reklam
reklam
DOLAR 32,2079 % 0.12
EURO 34,9997 % -0.01
STERLIN 41,0492 % 0.11
FRANG 35,3280 % 0.08
ALTIN 2.503,53 % 0,02
BITCOIN 69.966,27 -1.881

“Geleceğin Çocukları” Kırklareli’de Sahne Alıyor

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“Geleceğin Çocukları” Kırklareli’de Sahne Alıyor
reklam

Kırklareli Belediye Başkanlığı’nın Kültür Etkinlikleri kapsamında, çocuklara özel düzenlemiş olduğu gösteriler yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

31 Ocak Salı günü saat 13:30 ile 15:00’da iki seans gösterimi sahnelenecek olan, Temaşa Sanat Tiyatro Grubu’nun “Geleceğin Çocukları” adlı tiyatrosu, Kırklareli Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi’nde çocuklar ile bir araya geliyor. Bu coşkulu ve eğlenceli oyuna tüm çocukların davetli olduğunu ifade eden Başkan Kesimoğlu “Bir şehirde çocukların yüzü gülüyorsa, orada işler yolunda gidiyor demektir. Bizde çocuklarımızın yüzünü güldürmek ve onları mutlu etmek için hayata geçirdiğimiz etkinlikleri arttırarak devam ettiriyoruz. Çocuklarımızın yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmesi için kültür ve sanat etkinliklerimizi hayata geçiriyoruz” dedi.

Kırklareli Belediyesi olarak bugüne kadar çok sayıda tiyatro etkinliğinin izleyici ile buluşturulmasına öncülük ettiklerini hatırlatan Başkan Kesimoğlu “Kültür ve sanat etkinliklerimizin Kırklareli’de devam etmesine önem veriyoruz. Sanata ve sanatçıya duyduğumuz saygı ve sevgiyi bu tarz organizasyonlarla ifade ediyor ve gençlerimize aşılıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz etkinlikler ile hem çocuklarımızın eğlenmesini ve mutlu olmasını sağlıyoruz hem de onların sosyalleşmesine imkan tanıyoruz. Sanat ile iç içe büyüyen çocukların ilerleyen yaşlarda özgüven konusunda sıkıntı çekmediği görülüyor. Kendine güvenen ve donanımlı bireyler yetiştirmek için kültür ve sanat etkinliklerinin önemli olduğunu düşünüyorum” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent