reklam
reklam
DOLAR 32,8248 % 0.04
EURO 35,2439 % -0.18
STERLIN 41,7711 % -0.2
FRANG 36,7168 % -0.28
ALTIN 2.450,67 % -1,57
BITCOIN 64.327,83 0.862

Hakan Bozfırat Bayrağı Devretti!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Hakan Bozfırat Bayrağı Devretti!
reklam

Yaklaşık 3 yıldır Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı görevini üstlenen ve Kırklareli genelinde çok sayıda insanın gönlünü kazanan Hakan Bozfırat görevi Mustafa Yabacı’ya devrettiğini açıkladı.

Konuyla ilgili Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada “Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı Hakan Bozfırat görevini Mustafa Yabacı'ya devretti. Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Celil Coşkun beyefendinin gerçekleştirdiği devir teslim törenine çok sayıda ülküdaşımız katılım gösterdi. Üç seneyi aşkın süredir görevini layıkıyla yerine getiren Hakan Bozfırat başkanımıza teşekkür eder görevi devralan Mustafa Yabacı başkanımıza da yeni görevinde başarılar dileriz” denildi.

 

Bayrak değişim töreninin ardından açıklamada bulunan Hakan Bozfırat “Yaklaşık 3 yıldır ifa ettiğim Ülkü Ocakları İl Başkanlığı görevini geçtiğimiz gün itibariyle Mustafa Yabacı beyefendiye devretmiş bulunmaktayım. Bu süre zarfı içerisinde hiçbir zaman yokluğunu hissettirmeyen sn. Genel Başkanım Olcay KILAVUZ Beyefendiye ve genel merkez yöneticilerime bu mübarek sorumluluğu benimle beraber yüklenen İl yöneticilerime, beraber hizmet etmekten şeref duyduğum ilçe başkanlarına ve bizlere hakkı geçen herkese minnet ile teşekkür ediyorum. Öperek aldığımız mukaddesatı öperek vermeyi nasip eden Cenabı Allah'a hamd olsun” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent