reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.605.140 -0.178
Mirza ŞİRİN TÜM YAZILARI

”Hep Beraber Başaracağız”

Yayınlanma Tarihi :
”Hep Beraber Başaracağız”
reklam

AK Parti Kırklareli İl Başkanlığı, Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katılımıyla aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.

Kırklareli’de 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri için aday tanıtım toplantısı düzenlendi. Toplantı, Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in katılımıyla gerçekleşti. Kandemir’in yanı sıra Kırklareli Milletvekili Ahmet Gökhan Sarıçam, Kırklareli Cumhur İttifakı adayı Derya Bulut, İl Başkanı Yunus Ercan Dağtaş, MHP İl Başkanı Şaban Savaşan ve birçok parti üyesi toplantıya iştirak etti.

Rektörlük Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda, adayların tanıtımı ve seçim stratejileri masaya yatırıldı. Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, yaptığı konuşmada MHP’nin Kırklareli’nde güçlü bir şekilde temsil edildiğini vurgulayarak, partinin ilçe ve belde belediye başkan adaylarının tanıtımını gerçekleştirdiklerini belirtti. Kandemir, “Kırklareli için hazırız, kararlıyız” diyerek seçimlerdeki hedeflerine odaklandıklarını dile getirdi.

AK Parti Kırklareli Milletvekili Sarıçam, yaptığı konuşmada, belediyecilik anlamında önemli bir dönemde olduklarını ifade etti. Sarıçam, konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Bıçak kemiğe dayanmış durumda. Ak Parti’ye belediyecilik anlamında hizmet etme fırsatını vermiş beldelerimiz ve ilçelerimiz 2050 yılındaki, nüfuslarının 5 katına göre altyapılarını hazırlamış durumda ama birçok belediye maalesef bu konuda kendilerine tanınan zamanı ıskaladılar. Ve boş işlerle zamanlarını geçirdiler. Hatta işlerinin başında dahi durmadılar.

Şimdi tekrardan Kırklareli’ni yapılandırma zamanı. Anayasa gereği, kanunlarımız gereği beş yılda bir Vatandaşlarımıza önümüzdeki beş yıl için hangi hizmetleri kimlerden almak istiyorsunuz diye soruyorlar. Şimdi vatandaşlarımız, bugüne kadar kendisine hizmet edenlerin karnesini dolduracak. Önümüzdeki beş yıl hangi hizmetleri kimden almak istediğini net bir şekilde 31 Mart Günü sandıkta ifade edecek. Ben inanıyorum ki; Kırklareli Halkı artık bir kazanan için değil, kendi beldesinde belediyesinde yaşayan herkesin kazanacağı bir tercihi yapacaktır.

Bugüne kadar birçok belediyede, belediye seçimlerinin sonucunda sadece belediye başkanı kazandı. Ama o kent o kasaba o belde kaybetti. Artık bütün beldenin bütün ilçenin ve tüm ilin kazanacağı bir süreci inşallah bu kadrolarla hep beraber başaracağız.”

 

Haber/Kaynak: Mirza ŞİRİN