reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.299,99 -0.912

Kadir Albayrak Başkan Altıntaş’ı Ziyaret Etti.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Kadir Albayrak Başkan Altıntaş’ı Ziyaret Etti.
reklam

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak geçtiğimiz gün Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş’ı makamında ziyaret etti.

Türkiye’nin en genç Belediye Başkanı olarak Ahmetbeyli vatandaşlara hizmet eden Mustafa Altıntaş’ı üstün başarılarından ötürü tebrik eden Kadir Albayrak gerçekleştirdiği ziyarette “Başkanımızın çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Genç yaşına rağmen hayata geçirdiği projeler ile çok sayıda Belde ve Belediyeye örnek olmaya devam ediyor. Bizde sosyal belediyecilik anlayışı dahilinde Ahmetbey Belediyesi ve Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş ile iyi ilişkilerimizi devam ettirmek istiyoruz. Bu bağlamda çalışmalarımızı zamanla hayata geçireceğiz” dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak tarafından gerçekleştirilen ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti ifade eden Ahmetbey Belediye Başkanı Mustafa Altıntaş “Büyükşehir Belediye Başkanımız Kadir Albayrak’a gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum. Kendisi çoğu Belediye Başkanının örnek aldığı, deneyimiyle bizlere yol gösteren önemli bir insandır. Beldemize gelerek bizleri onure eden değerli başkanımla birlikte önümüzde ki süreçte Ahmetbeyli vatandaşlarımızı mutlu edecek projelere imza atacağız” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent