reklam
reklam
DOLAR 32,2079 % 0.12
EURO 34,9997 % -0.01
STERLIN 41,0492 % 0.11
FRANG 35,3280 % 0.08
ALTIN 2.503,53 % 0,02
BITCOIN 69.966,27 -1.881

Kırklarelili Çocukların Yüzü Gülüyor!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Kırklarelili Çocukların Yüzü Gülüyor!
reklam

Kırklareli Belediyesi kültür ve sanat etkinliklerine bir yenisini daha ekledi. Rektörlük Kültür Merkezi’nde izleyicilerle buluşan tiyatro gösterileri çocuklara eğlenceli dakikalar yaşattı.

Kırklareli Belediyesi tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında düzenlenen tiyatro gösterileri, çocuklar tarafından ilgi gördü. İhtiyaç sahibi öğrencilerin kırtasiye malzemelerini karşılamak amacıyla “Bir kitap, bir defter ya da bir kalem fark etmez. Mutlu bir geleceğe bir bilet! Biletini almak için armağanın hangisi?” sloganıyla düzenlenen etkinlikte herhangi bir kırtasiye malzemesini yanında getiren çocuklara, ücretsiz olarak bilet verildi. Çocukların yarıyıl tatilini eğlenerek geçirmesi için hayata geçirilen tiyatro etkinlikleri kapsamında “Taşın Sırrı” ve “Rumi ve Yaşlı Aslan” isimli tiyatro oyunları izleyiciyle buluştu.

Çocukların mutluluğunu sağlamak için çalışmaya devam edeceklerini ifade eden Başkan Kesimoğlu “Bugüne kadar çocuklarımızın mutluluğu için çok sayıda projeyi ve çalışmayı hayata geçirdik. Yarıyıl tatilinde çocuklarımızı mutlu etmek için tiyatro gösterilerimizi izleyiciyle buluşturduk. Bunun yanı sıra ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin kırtasiye ihtiyaçlarını gidermek maksadıyla bir sosyal sorumluluk projesini hayata geçirdik. Hem çocuklarımızı eğlendirdik, hem de ihtiyaç sahibi arkadaşlarına yardımcı olmaları için köprü olduk. Kültür ve sanat etkinliklerimize katılım sağlayan vatandaşlarımıza ve neşeli tavırlarıyla bizleri mutlu eden çocuklarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

Haber/Kaynak: Sınırkent