reklam
reklam
DOLAR 32,2399 % 0.06
EURO 34,9889 % 0.41
STERLIN 41,1027 % 0.17
FRANG 35,6226 % 0.95
ALTIN 2.431,26 % 0,40
BITCOIN 68.124,01 0.547

“Kırklarelispor İle Kırklareli Üniversitesi Aynı Amaç Doğrultusunda Hareket Etmektedir”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“Kırklarelispor İle Kırklareli Üniversitesi Aynı Amaç Doğrultusunda Hareket Etmektedir”
reklam

Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can ve yönetim kurulu üyeleri Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Bülent Şengörür’ü ziyaret etti.

Prof. Dr. Mustafa Aykaç’tan Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü görevini devralan Prof. Dr. Bülent Şengörür’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can ve yönetim kurulu üyeleri de Rektör Şengörür’ü makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler. Kırklareli Üniversitesi’nin şehrimizin gelişimi ve tanıtılması açısından önemli bir katkısı olduğunu ifade eden Kulüp Başkanı Volkan Can “Mustafa Aykaç hocamızın ardından rektörlük görevini devralan Bülent Şengörür hocamızı makamında ziyaret ederek yeni görevinde kendisine başarılar diledik. Üniversitemiz başta olmak üzere şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.

Konuyla ilgili açıklamasına devam eden Başkan Can “Kırklareli Üniversitesi, şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve tanıtılması açısından çok önemli bir avantajdır. Üniversitemizin sağlıklı bir şekilde büyümesi ve gelişmesi için Kırklareli’ne gönül veren bütün vatandaşlarımızın çaba sarf etmesi gerekiyor. Şehrimizin tanıtımında önemli bir rol üstlenen Kırklarelispor ile Kırklareli Üniversitesi aynı amaç doğrultusunda hareket etmektedir. Üniversitemiz ile bugüne kadar yürüttüğümüz sağlıklı ilişkileri, bugünden sonrada devam ettirmek için gereken özveriyi göstereceğiz. Gençlerimizin spora kazandırılması için kalıcı projeler üretme noktasında da rektörümüz ile fikir alışverişinde bulunacağız” dedi.

Kırklarelispor yönetimi tarafından şahsına gerçekleştirilen ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür “3.5 yıl gibi bir süre zarfı içerisinde eski rektörümüz Mustafa Aykaç hocamız ile birlikte çalıştım. Bu süre zarfında birlikte çok güzel hizmetler yaptık. Üniversitemizin daha iyi yerlere gelmesi için birlikte çalışarak büyük uğraşlar verdik. Bana birlikte çalışma fırsatı sunduğu için Prof. Dr. Mustafa Aykaç hocamıza çok teşekkür ediyorum. Kırklareli Üniversitesi, hocamız önderliğinde büyük başarılara imza atmıştır. Bundan dolayı hocama sonsuz teşekkür ediyorum. Hocamız, desteğini bizden esirgemeyerek her zaman yanımızda oldu. Ben de karınca kararınca elimden geldiğince kendilerine destek olmaya çalıştım. Gece gündüz demeden bütün gayretimle hocamın bıraktığı yerden bu bayrağı dalgalandırmaya devam edeceğim. Ben sadece işimi yapacağım. Burada hepinizin huzurunda söz veriyorum. Kapımız herkese açıktır. Bütün mesai arkadaşlarımın gayretlerini biliyorum. İşini yapan arkadaşlarla birlikte olacağım. Yolumuz onlarla birlikte olacaktır” dedi.

Kırklarelispor’un ilerleyişini yakından takip ettiğini ifade eden Şengörür “Takımımız ligin ilk yarısında istediği sonuçları elde edemedi. Fakat yapılan transferler ve kan değişikliği ile birlikte ligin ikinci yarısında başarıya ulaşacaktır. Kırklareli şehri bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada takımına koşulsuz ve şartsız destek vermeye devam edecektir. Elbette bizlerde üstümüze düşen görev ve sorumlulukları yerine getirme konusunda özveri ile çalışacağız. Kırklarelispor’a önümüzde ki maçlarda başarılar diliyorum” dedi.

 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent