reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.299,99 -0.912

Kırklarelispor’da OHAL Dönemi Başladı!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Kırklarelispor’da OHAL Dönemi Başladı!
reklam

Kırklarelispor Kulübü Başkanı Volkan Can geçtiğimiz gün yaptığı basın açıklaması ile merak edilen soruları cevapladı. Gidecek isimler, transfer edilen oyuncular ve kamp gidişatı hakkında önemli açıklamalarda bulunan Volkan Can “Sezon sonuna kadar kulübümüzde OHAL ilan edildi” dedi.

Hiçbir futbolcunun Kırklarelispor’dan üstün olmadığını söyleyen Başkan Can açıklamasının devamında “Biz Kırklarelispor olarak bugüne kadar bütün futbolcularımıza dostane bir yaklaşım ile yaklaştık. Fakat geldiğimiz noktaya baktığımızda ortada iç açıcı bir durum olmadığını görüyoruz. Bugünden itibaren kulübümüzde resmi olarak OHAL ilan edilmiştir.

Bu kulübü bulunduğu noktadan yukarıya taşımak için var gücüyle mücadele edecek, savaşacak, takım ruhunu yaşayacak bütün futbolcularımızla yola devam edeceğiz.

Bu özveriyi gösteremeyecek olan herkese kapımız açıktır. Herkesin bir bedeli vardır. 15 puan toplamış bir takımın topçusuna ben Kırklarelispor’un parasını kaptırmam. Kimse kusura bakmasın.

Bugüne kadar aldıkları parayı kulübümüzün hesabına yatıran, istediği takıma gidebilir. Gitmek isteyen herkes bedelini ödeyip gidebilir. Kalmak isteyenler de bu takımın mücadelesi için bütün özverisini ortaya koymalıdır.

Bunun garantisini kesinlikle verebilirim ki; İkinci yarı savaşan ve inanan futbolcularla yola devam edeceğiz.

Kadromuza dâhil ettiğimiz bütün oyuncularımıza da bunu söylüyoruz, bu düşünceyi aşılıyoruz.

Genç ve maç oynayan isimlerle görüşüyoruz. Savaşmayan, inanmayan kim olursa olsun ikinci yarı Mayıs ayına kadar tribünde oturur.

Bu konuda taviz vermeyeceğiz. Hocamıza bu konuda tam yetki verdik. Nitekim kendisi de bizimle aynı düşünce yapısına sahip olduğunu geldiği ilk gün gösterdi.

Cemal İşleyen Pazartesi ve Salı günü idmana katılmadı. Hocamız da Cemal İşleyen’i bu davranışı nedeniyle satış listesine koydu. Şuan için sol bek mevkii için Aydınspor’dan İsa Akgöl ile anlaştık. Sarıyer’de sağ açık oynayan Mikail Albayrak ile anlaştık. Göztepe’den kiralık olarak İsmail Köse ve Bucaspor’un kalecisi Kurtuluş Yurt ile ön anlaşma sağladık. Bu iki isim kulüpleri ile olan ufak pürüzleri halledebilirse takımımıza dâhil olacaklar. Bunun haricinde Engin Güngör, Ahmet Şahbaz ve Oğuzhan Bahadır ile yollarımızı ayırdık. Serkan Çalık eşinin huzursuz olduğunu bahane ederek takımdan ayrılmak istediğini açıkça söyledi. Kamp kadrosuna dahil olmayarak, idmanlara çıkmayacağını söyledi. Bizde kendisine bonservis bedelini ödeyecek bir kulüp bulması halinde göndereceğimizi söyledik. Şuan Serkan Çalık için beklemedeyiz.

Bedelini ödeyen bir takım olursa, kendisi istediği zaman gidebilir. Eğer gereken şartları yerine getirecek bir kulüp bulamazsa da sezon sonuna kadar tribünden Kırklarelispor’un maçlarını takip edebilir. Bu saatten sonra ‘Ben’ diyen insanlarla işimiz yok.

 

Bunu açıkça söylüyorum. Bugüne kadar Kırklarelispor olarak hiçbir futbolcumuzun alacağını geciktirmedik. Biz Kulüp olarak üzerimize düşen bütün görevleri yerine getiriyorsak, futbolcular da aynı özveriyi sahada gösterecekler.

İkinci yarı Ekrem Al hocamız ile birlikte sahada inanmışlar ordusunu izleyeceğiz. Bunun teminatını bütün taraftarlarımıza veriyoruz. Bizleri iyi günde, kötü günde hiçbir zaman yalnız bırakmayan cefakar taraftarlarımızın, ikinci yarı yine aynı desteği bize sağlayacağına canı gönülden inanıyoruz. Bugüne kadar çok zorlu süreçlerin içerisinden geçtik.

Bu zorlukları yine kenetlenerek atlatacağız. Sosyal medya hesapları üzerinden eleştirmekle, yazı yazmakla bu işler olmuyor ne yazık ki. Gün; Birlik, beraberlik ve mücadele günüdür. Şubat ayında seçim yapacağız.

‘Ben bu yükü omuzlayabilirim, ben Kırklarelispor’u bir adım daha ileri taşıyabilirim’ diyen herkesi yönetici olarak yanımızda görmek isteriz. Telefon aracılığı ile hocamızla kamp hakkında görüşme yaptık. Hocamız futbolcuların hırslı olduğunu söylüyor. Takım olma yolunda hızla ilerlediğimizi düşünüyoruz. Nazilli ve Halide Edip Adıvar ile hazırlık maçları oynayacağız. Tuzlaspor maçı öncesinde bizim için büyük bir şans olacak.

Kader maçı olarak nitelendirdiğimiz Tuzlaspor maçına kadar bütün eksiklerimizi tamamlayıp, sahaya savaşan bir Kırklarelispor çıkartacağız” dedi.  

 

Haber/Kaynak: Sınırkent