reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.299,99 -0.912

Koçarlı Belediyesi’nin çorba ikramı vatandaşları ısıttı

Yayınlanma Tarihi :
Koçarlı Belediyesi’nin çorba ikramı vatandaşları ısıttı
reklam

Koçarlı Belediyesi tarafından her Pazartesi olduğu gibi bu hafta başında da yapılan çorba ikramı vatandaşları memnun ederek içini ısıttı. Soğuk havada sıcak çorbayla ısınan vatandaşlar, kendilerine çorba ikram eden Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’a teşekkür etti.

Koçarlı Belediyesi sabahın erken saatlerinde ilçe esnafı ve tezgahlarını açan pazarcı esnafı ile soğuk havada alışveriş yapan vatandaşlar için her yıl olduğu gibi bu yılda sabah çorbası uygulaması başlattı. Durmuş Terzioğlu Caddesi ve Park Caddesi olmak üzere 2 ayrı noktada kurulan çadırlarda ikram edilen çorbalar, kahvaltı yapma imkanı bulamayan ve soğuk havada üşüyen vatandaşları memnun etti. Soğuk havada ikram edilen sıcak çorbaları içen vatandaşlar, çorba ikramı için Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan’a teşekkür etti.

"Her Pazartesi devam edecek"
İlçenin iki noktasında vatandaşlara çorba ikramı yapıldığını ve her Pazartesi günü bu uygulamanın süreceğini ifade ederek kendi elleriyle vatandaşlara çorba ikramında bulunan Koçarlı Belediye Başkanı Nedim Kaplan; "Havaların soğuması ile ilçe pazarımızın kurulduğu iki ayrı noktada vatandaşlarımıza çorba ikramında bulunuyoruz. Ayrıca personelimiz de gelip alamayan esnaflarımıza tepsilerle dağıtım yapıyorlar. Her kış ayında olduğu gibi bu kışta çorba ikramı uygulamamızı başlattık. Gerek tezgahlarını açan pazarcı esnafımız, gerek dükkanlarını açan yerel esnafımız ile soğuk havada alışveriş yapan vatandaşlarımızın bir nebze de olsa içini ısıtmak istedik. Vatandaşlarımıza hizmet etmek ve memnuniyetlerini görmek bizleri de mutlu ediyor. Çorba ikramlarımız her Pazartesi günü aynı noktalarda devam edecek” dedi.
İHA

Haber/Kaynak: Sınırkent