reklam
reklam
DOLAR 32,1905 % 0.09
EURO 34,9902 % 0
STERLIN 40,9728 % 0.05
FRANG 35,3424 % 0.1
ALTIN 2.499,22 % -0,16
BITCOIN 69.864,59 -1.705

KÜSİ Çalışma Grubu Rektör Şengörür’ü Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
KÜSİ Çalışma Grubu Rektör Şengörür’ü Ziyaret Etti
reklam

Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Çalışma Grubu geçtiğimiz gün Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent ŞENGÖRÜR’e “Hayırlı Olsun” ziyareti gerçekleştirdi.

Rektörlük Makamında gerçekleşen görüşmede KÜSİ Çalışma Grubu üyeleri, rektörü tebrik ederek yeni dönemde başarı dileklerini ilettiler. Ardından Kamu-Üniversite-Sanayi işbirliği kapsamında bugüne kadar yapılan çalışmalar ve sanayinin daha da gelişmesi için bundan sonraki süreçte yapılması gerekenler konularında fikir alışverişi yapıldı.   

KÜSİ Çalışma Grubu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Rektör Şengörür  ise, Ar-Ge ve yenilikçilik kapasitesini artırarak ekonominin gelişmesine katkı sağlamayı amaçlayan KÜSİ Çalışma Grubu'nun faydalı çalışmalar yapacağına olan inancının tam olduğunu ifade etti. Şengörür, ziyaretlerinden ötürü konuklarına teşekkür etti. 

Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür’ü ziyarete gelenler arasında Kırklareli Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Çalışma Grubu Üyeleri: Bilim Sanayi  ve Teknoloji  İl Müdürü Muzaffer AKGÜL, KOSGEB Kırklareli Müdürü Mahmut ÖZKAYA, Ticaret İl Müdür V. Yılmaz AKBAŞ ve Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği Kırklareli İl Temsilcisi Yrd. Doç. Dr. İsmet TIKIZ, Trakya Kalkınma Alansı Uzmanı Mustafa Melih Emre BEJİ ve Bilim Sanayi  ve Teknoloji İl Müdürlüğü Şube Müdürü Önder TEZOL yer aldı. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent