reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.609.774 -0.483
Sevda ERGÜN TÜM YAZILARI

”Mahkum Değilsin Vize’m Demokrat Parti Var”

Yayınlanma Tarihi :
”Mahkum Değilsin Vize’m Demokrat Parti Var”
reklam

Demokrat Parti’nin Vize Seçim İrtibat Bürosu açıldı.

Kırklareli’nin Vize ilçesinde, Demokrat Parti’nin Belediye Başkan Adayı Selçuk Yılmaz’ın seçim irtibat bürosu açılışı coşkuyla gerçekleştirildi. Açılış törenine, Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Cemal Enginyurt da katılarak destek verdi. Yılmaz’ın yanı sıra parti yetkilileri, yerel yöneticiler ve bölge halkı da büyük ilgi gösterdi.

Açılış töreni, ilçenin merkezindeki önemli bir noktada gerçekleştirildi ve renkli görüntülere sahne oldu. Selçuk Yılmaz, Vize’nin geleceği için vaatlerini ve projelerini halkla paylaştı. Konuşmasında, ilçenin potansiyelini ve gelişim alanlarını vurgulayarak, adil ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla hizmet etmeyi taahhüt etti.

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt ise açılışta yaptığı konuşmada, Selçuk Yılmaz’ın tecrübesi ve vizyonuyla Vize’ye önemli katkılar yapacağına inandığını ifade etti. Enginyurt, açılış hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kırat Vize’de şaha kalktı. Kırklareli Vize’de Demokrat Parti belediye başkan adayımız Selçuk Yılmaz beyefendinin seçim irtibat bürosu açılış programındayız. Mahkum değilsin Vize’m Demokrat Parti var.”

Haber/Kaynak: Sevda ERGÜN