reklam
reklam
DOLAR 32,6709 % 1.22
EURO 34,9441 % 0.1
STERLIN 41,5030 % 0.62
FRANG 36,5610 % 1.23
ALTIN 2.446,56 % 2,32
BITCOIN 66.851,99 -1.355

Masa Tenisçilerimiz Şehrimizi Temsil Edecek.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Masa Tenisçilerimiz Şehrimizi Temsil Edecek.
reklam

Kırklareli Atatürk Ortaokulu Yıldız Masa Tenisçileri; Edirne’de düzenlenen okullar arası grup müsabakalarında şehrimizi temsil edecek.

Masa Tenisinde son derece kaliteli sporculara sahip olduklarını söyleyen Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Alptekin Baştürk: “Hedefimiz Grup müsabakalarında başarılı olup bir üst tura çıkıp Türkiye Şampiyonası finallerinde yarışmak. Sporcularımızın kalitesi ve durumları ortada. Güzel bir başarı elde edeceğimizi düşünüyorum. Yaptıklarımız ve yapacaklarımız birçok şey var. Masa tenisi son derece zorlu bir spor dalı. Seri bir şekilde oynanıyor ve yüksek bir şekilde konsantre olmak gerekiyor. Bizim sporcularımızın da buradaki müsabakalarda güzel derecelere imza atacaklardır” dedi.

 

Masa Tenisi Antrenörü olan ve sporculara refakat eden Mustafa Akyüz: “Sporcularımız kulüplerde de güzel mücadeleler veriyorlar. Birbirlerini yakından tanımaları onlar için büyük avantaj. Güzel sonuçlara imza atacaklarına inanıyorum. Ancak Masa tenisi sporu büyük efor ve konsantrasyon gerektiren bir spor dalı. Göründüğü gibi çok kolay değil. İnşallah bu turnuvada sporcularımız başarılı olup bir üst tura geçeceklerdir” dedi.  

 

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam