reklam
reklam
DOLAR 32,2779 % 0.16
EURO 35,0211 % 0.48
STERLIN 41,1032 % 0.17
FRANG 35,6465 % 1.01
ALTIN 2.428,69 % 0,30
BITCOIN 67.972,00 0.343

Metin Keçeci “Kırklarelispor Düşmeyecek!”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Metin Keçeci “Kırklarelispor Düşmeyecek!”
reklam

Efsane 39 Taraftar Grubu Üyeleri, Türk televizyonlarının sevilen ismi Metin Keçeci ile bir araya geldi.

“Düzensiz Düzenbaz” isimli filmin çekimleri için Kırklareli’de bulunan dizi, film ve tiyatro oyuncusu Metin Keçeci, Efsane 39 Taraftar Grubu Üyeleri ile bir araya geldi. İstasyon altı mevkiinde bulunan bir kahvehanede taraftar grubu üyeleri ile bir araya gelen Metin Keçeci, taraftar grubu üyeleri ile birlikte kısa film çekimi gerçekleştirdi. Kırklarelispor atkısı giyen Metin Keçeci, Efsane 39 Taraftar Grubu Üyeleri ile birlikte Kırklarelispor’un antrenmanını izlemeye gideceğini de ifade etti. Şehir takımı tutmanın kolay bir iş olmadığını söyleyen Keçeci “Şehrinin takımına gönül veren ve takımlarının başarılı olabilmesi için çeşitli zorluklara göğüs geren tribün emekçilerine her zaman fazlasıyla saygı duymuşumdur. Bu anlamda Kırklarelispor’un başarısı için çaba sarf eden Efsane 39 Taraftar Grubu Üyeleri ile bir araya gelerek, futbol üzerine sohbet ettik” dedi.

Askerlik vazifesini Malkara’da yaptığı için Trakya’ya ayrı bir önem verdiğini ifade eden Keçeci “Askerliğimi Malkara’da yaptım. Trakya insanını yakından tanıyorum. Trakya’ya her zaman ayrı bir sempati duymuşumdur. Şimdi de film çekimleri için Kırklareli’ne yolumuz düştü. Havaların soğuk olması nedeniyle Kırklareli şehrini çok gezemedim. 2 hafta daha buradayım. Eğer programımı uydurabilirsem Efsane 39 Taraftar Grubu ile birlikte Kırklarelispor maçını tribünden izleyeceğim. Ayrıca Kırklarelispor’un antrenmanına da taraftar grubu üyeleri ile birlikte gidip, futbolcularla sohbet edeceğim. Kırklarelispor’un şuan düşme potasında olduğunu duydum. Fakat konuştuğum ve görüştüğüm taraftarlar Kırklarelispor’un düşme hattından uzaklaşacağını ve yoluna 2’nci ligde devam edeceğini söylediler. Bende Kırklarelispor’a inanıyorum. Kırklarelispor’a gönül veren tribün emekçileri olduğu sürece, Kırklarelispor daima üst sıraları hedefleyen bir takım olacaktır. Bir takımı ayakta tutan en önemli olgu; O takıma gönül veren insanlardır. Kırklarelispor’da bu taraftar kitlesine sahip. Futbolcu kardeşlerimizde taraftarların emeklerinden örnek almalı ve sahada daha fazla mücadele etmeli. Kırklareli gibi önemli ve güzel bir şehre, düşme potasında olmak yakışmaz. Taraftar, yönetim, futbolcular ve bütün şehir kenetlenip; Kırklarelispor’u başarıya taşıyacaktır. Buna canı gönülden inanıyorum” dedi.

Metin Keçeci ve Efsane 39 Taraftar Grubu Üyeleri tarafından çekilen kısa film, internette yayınlandıktan sonra on binlerce kişi tarafından izlendi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent