reklam
reklam
DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.104.658 1.731

MHP Heyeti, Mevlit Programına Katıldı

Yayınlanma Tarihi :
MHP Heyeti, Mevlit Programına Katıldı
reklam

MHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde düzenlenen mevlit programına katılarak şehitlerimizi dualarla yad etti.

MHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü’nde düzenlenen anma programına aktif bir şekilde katıldı. Programda, MHP Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı İbrahim Yılmazer ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte ilçe yönetim kurulu üyesi Kadir Kara’nın önderliğinde yer aldılar.

Kadir Kara’nın organize ettiği program kapsamında, şehitlerimiz için bir mevlit okunarak dualar edildi. Katılımcılar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Türk milletinin bağımsızlığı uğruna canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve dualarla yâd ettiler.

MHP Lüleburgaz İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Lüleburgaz MHP İlçe yönetim kurulu üyesi Kadir Kara’nın 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü ve Şehitlerimiz için Mevlüt okunması gerçekleştirdiği programa; MHP Lüleburgaz Belediye Başkan Adayımız Sn. İbrahim Yılmazer, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte katılım sağladık. Allah kabul etsin.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere; Türk Milletinin bağımsızlığı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve dualarla yad ediyoruz.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber/Kaynak: Sınırkent