reklam
reklam
DOLAR 33,0018 % 0.31
EURO 35,4560 % 0.23
STERLIN 41,9229 % 0.32
FRANG 36,9437 % 0.26
ALTIN 2.475,52 % 0,24
BITCOIN 60.893,99 -2.011

Netflix’in bu yıl en çok beklenen dizi ve filmleri…

Yayınlanma Tarihi :
reklam

Dijital platform devi Netflix, 2024'ü aksiyon, dram, komedi ve bilim kurgu gibi pek çok farklı türde dolu dolu geçirecek. Bu yılın en heyecan verici yapımları, izleyicilere sürükleyici hikayeler ve unutulmaz karakterlerle dolu bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. İşte Netflix'in bu yıl ekranlara gelecek en çok beklenen yapımlarından bazıları...

OUTER BANKS 4. SEZON

Outer Banks, sıkı dostlardan oluşan bir grubunun zorlu bir hazine avının peşinde rakipleriyle yaşadıkları çatışmaları ve yasadışı olaylar zincirini takip ediyor.

AVATAR THE LAST AIRBENDER (22 Şubat 2024)

Sevilen çizgi dizinin bu canlı çekim yeni uyarlaması, korkunç Ateş Ulusu'nun tehdidi altındaki dünyada yeniden dengeyi sağlamak için dört elemente (Su, Toprak, Ateş, Hava) de hükmetmeyi öğrenen genç Avatar Aang'in hikâyesini anlatıyor.

THE UMBRELLA ACADEMY 4. SEZON

The Umbrella Academy Gerard Way tarafından yazılıp Gabriel Bá tarafından resimlenen ve Dark Horse Comics'in yayımladığı çizgi roman serisinden uyarlandı. Programın yapımcılığını Netflix adına Universal Content Productions üstlendi.

BRIDGERTON 3. SEZON (1. Kısım 16 Mayıs - 2. Kısım 13 Haziran)

Shondaland'in ve yeni dizi sorumlusu Jess Brownell'ın imzasını taşıyan Bridgerton üçüncü sezonuyla geri dönüyor. Bir önceki sezonda, Colin Bridgerton'ın (Luke Newton) kendisi hakkındaki aşağılayıcı sözlerini duyan Penelope Featherington (Nicola Coughlan), artık bu uzun süreli sevdasından vazgeçmiştir ama bir eş bulmasının da zamanının geldiğine karar vermiştir. Bu konudaki tercihiyse, annesinden ve kız kardeşlerinden uzakta, kendisine Leydi Whistledown olarak çifte hayatını sürdürebileceği kadar bağımsızlık sağlayacak birinden yanadır. Fakat yeterli özgüvene sahip olmadığı için, evlilik piyasasındaki çabaları müthiş fiyaskolarla sonuçlanır.

SOSYETE POLİSİ: AXEL F (3 Temmuz 2024)

Dedektif Axel Foley (Eddie Murphy), Beverly Hills sokaklarına geri dönüyor. Foley, hayatı tehlikede olan kızı (Taylour Paige) ve yeni ortağıyla (Joseph Gordon-Levitt) birlik olur. Eski dostları Billy Rosewood (Judge Reinhold) ile John Taggart'ı (John Ashton) da yanlarına alarak bir komployu ortaya çıkarmak için hep birlikte kolları sıvarlar.

ERIC

1980'lerin New Yorku'nda geçen Eric, Abi Morgan imzalı yeni bir duygusal gerilim dizisi. Dizi, dokuz yaşındaki oğlu bir sabah okula giderken kaybolan bir babanın umutsuz arayışını konu alıyor. New York'un önde gelen kuklacılarından olan Vincent, aynı zamanda çok popüler olan, çocuklara yönelik televizyon dizisi "Good Day Sunshine"ın da yaratıcısıdır. Oğlu Edgar'ın yokluğuyla başa çıkmaya çalışan Vincent, giderek huzursuz ve dengesiz birine dönüşür. Edgar'ın kayboluşuyla ilgili suçluluk duyan ve kendinden nefret eden yaslı baba, oğlunun çizdiği ERIC adındaki mavi canavar kuklanın çizimlerine tutunur ve ERIC'i televizyona çıkartabilirse Edgar'ın eve döneceğine inanır. Vincent'ın giderek artan yıkıcı tutumu ailesini, iş arkadaşlarını ve ona yardım etmeye çalışan dedektifleri kendisinden uzaklaştırır. Artık oğlunu bulup eve getirme çabalarının tek destekçisi, ihtiyaç sonucu ortaya çıkmış bir sanrı olan Eric'tir.

ATLAS

Yapay zekaya karşı derin bir güvensizlik duyan ve gelecek vaadeden bir misantrop veri analisti olan Atlas Shepherd (Jennifer Lopez), kendisiyle gizemli bir geçmişi olan firari bir robotu yakalamak için bir göreve katılır. Ancak her şey ters gittiğinde, insanlığın geleceğini yapay zekadan kurtarmanın tek şansının ona güvenmek olduğunu fark eder.

REBEL MOON - PART TWO: THE SCARGIVER (19 Nisan 2024)

Rebel Moon - Part Two: The Scargiver

3 CİSİM PROBLEMİ (21 Mart 2024)

1960'larda Çin'de yaşayan genç bir kadının aldığı önemli bir karar, uzay ve zamanı aşarak günümüzde yaşayan bir grup bilim insanında yankı bulur. Doğa kanunları gözlerinin önünde altüst olmaya başlayınca, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir grup seçkin bilim insanından oluşan bu ekip güçlerini insanlık tarihinin en büyük tehdidine karşı koymak üzere korkusuz bir dedektif ile birleştirir.

SQUID GAME 2. SEZON

2021'de yayınlanmasının ardından hızla global bir fenomen haline gelen ve Netflix'in bugüne kadar yayınlanan en popüler dizilerinden biri olan Squid Game, gizemli bir hayatta kalma oyununda 45.6 milyar won nakit ödül için hayatlarını riske atan umutsuz yarışmacıların hikayesini anlatıyor. Heyecanla beklenen ikinci sezon, Gi-hun'un Amerika'ya gitme planlarını bırakıp peşine düştüğü bir kovalamacayı konu alacak.

reklam