reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.605.433 -0.34
Mirza ŞİRİN TÜM YAZILARI

Öğrencilerden Büyük Başarı

Yayınlanma Tarihi :
Öğrencilerden Büyük Başarı
reklam

Pınarhisar İlçe Müftülüğü Vakıf Hicret Camii Kız Kur’an kursu öğrencileri Kur’an-ı Kerim’e geçme başarısı gösterdi.

Pınarhisar İlçe Müftülüğü, Vakıf Hicret Camii’nde düzenlediği Kız Kur’an kursunda öğrenim gören ilkokul öğrencileri Miray ve Zümra, gösterdikleri üstün başarı ile dikkat çekiyor. Ailelerinin sağlam destekleri ve Kur’an kursu Öğreticisi Zeynep Köse’nin özverili çalışmaları, bu genç öğrencilerin Kur’an-ı Kerim’e geçme başarısını mümkün kıldı.

Her gün okul derslerinin ardından, akşam saatlerinde devam ettikleri Kız Kur’an kursunda, öğrenciler notlarıyla ve özverili çalışmalarıyla öne çıktı. Miray ve Zümra, sadece dini bilgileri öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda disiplin, sorumluluk ve dayanışma gibi değerleri de öğrenerek kendilerini geliştirdiler.

İlçe Müftülüğü tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Pınarhisar İlçe Müftülüğü Vakıf Hicret Camii Kız Kur’an kursuna her gün okul dersleri bittikten sonra devam eden ilkokul öğrencilerinden Miray ve Zümra ailelerinin desteği ve Kur’an kursu Öğreticisi Zeynep Köse’nin gayretleri ve özverili çalışmalarının sonucunda Kur’an-ı Kerim’e geçme başarısı gösterdiler.”

Haber/Kaynak: Mirza ŞİRİN