reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.605.433 -0.34
Mirza ŞİRİN TÜM YAZILARI

Öğrencilere Program Düzenlendi

Yayınlanma Tarihi :
Öğrencilere Program Düzenlendi
reklam

KYK Ahmet Cevdet Paşa Yurdu öğrencileri, sınav haftasının ardından düzenlenen programda buluştu.

KYK Ahmet Cevdet Paşa yurdunda kalan öğrenciler, Manevi Rehberlik Birimi sorumluları Furkan Taştan ve Mehmet Demirci’nin önderliğinde düzenlenen moral ve destek programında bir araya geldi. Programda, öğrencilerin sınav yorgunluğunu atması ve moral kazanması hedeflendi.

Katılımcılar arasında Vali Yardımcısı Mahmuthan Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu, İl Müftü Yardımcısı Ramazan Özdemir, Gençlik Merkezi Müdürü Kenan Mete gibi önemli isimlerin yanı sıra yurt yönetici ve memurları da yer aldı. Program, öğrencilerin bir araya gelerek streslerini atması ve birbirleriyle güzel vakit geçirmesi amacıyla düzenlendi.

Kırklareli Diyanet Gençlik, buluşma hakkında şu ifadelere yer verdi; “KYK Ahmet Cevdet Paşa yurdunda kalan öğrenciler Manevi Rehberlik Birimi sorumluları Furkan Taştan ve Mehmet Demirci’nin organizasyonunda Vali Yardımcısı Mahmuthan Arslan, Gençlik ve Spor İl Müdürü Emrah Yüksel Babuşçu, İl Müftü Yardımcısı Ramazan Özdemir, Gençlik Merkezi Müdürü Kenan Mete, Yurt yönetici ve memurlarının da katıldığı programda bir araya gelerek sınav yorgunluğunu muhabbet ve ikram ile attılar. Vali Yardımcısı Mahmuthan Arslan, gençlerle tecrübelerini paylaşarak gençlerin sorularına cevap verdi. Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür etti.”

Haber/Kaynak: Mirza ŞİRİN