reklam
reklam
DOLAR 32,1922 % 0.09
EURO 35,0015 % -0.03
STERLIN 40,9634 % 0.01
FRANG 35,3140 % 0.05
ALTIN 2.498,38 % -0,19
BITCOIN 69.725,25 -1.685

Özbay “2 Ay İçerisinde 150 Kişiyi MHP’li Yaptık”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Özbay “2 Ay İçerisinde 150 Kişiyi MHP’li Yaptık”
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Evrensekiz Belde Teşkilatı ve Ülkü Ocakları’nın açılış organizasyonuna çok sayıda Milliyetçi Hareket Partili vatandaş katıldı.

Milliyetçi Hareket Partisi Evrensekiz Belde Teşkilatı Başkanı Birol Özbay konuşmasında “Göreve geleli 2 ay oldu. Bu sürede 150 arkadaşımızı partiye üye yaptık. CHP’den istifa ederek partimiz katılan 6 arkadaşımız oldu. Belde Başkanı olarak, partimizden istifa eden meclis üyelerimize de teessüflerimi iletiyorum. Ben de 1 dönem Meclis Üyeliği yaptım. Hiçbir şekilde partimden istifa etmedim, görevimden sonra da partimde kaldım. İstifa eden arkadaşlar şunu iyi bilmeli ki, Evrensekiz’de 1057 vatandaşımız onlara oy verdi. Partiye asıl zararı istifa eden 4 meclis üyesi verdi. Unutmamalılar ki, Mart ayının soğuğunda peşlerinde o 1057 kişi gezdi. Onlara sordular mı istifa ederken? Evrensekiz Belediyesi’nde partiyi temsil edecek meclis üyesi kalmadı. Partiden istifa ettikleri gibi Meclis Üyeliği görevlerinden de istifa edebilecekler mi? Evrensekiz’deki bütün genç kardeşlerime seslenmek istiyorum. 27 yıllık sendikal yaşamım boyunca Evrensekizli kardeşlerime parti ayırımı yapmadan yardımcı olmaya çalıştım. Bundan sonraki siyasal yaşamımda da Evrensekizli tüm vatandaşlarımın her konuda yanlarında olacağımı bilmelerini isterim. Partimize katılımlar devam ediyor. 2 ay önce göreve geldiğimde 35 üye vardı. 150 yeni üye kaydı yaptık. Bunun yanında beldemizde Ülkü Ocakları kuruldu. Her hafta Pazar günleri yönetim kurulu toplantılarımızı yapıyoruz. Ülkü Ocakları toplantısına katılıyoruz. Bundan sonra MHP’de birlik ve beraberlik adına tüm gençliği bir araya getirmeye çalışacağız. Sosyal faaliyetlerde bulunacağız. İlimizin, ilçemizin başkanlarının yanındayız. Kendilerine şükranlarımızı sunarız. Desteklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Parti binası ve Ülkü Ocakları’nın açılışına MHP Lüleburgaz İlçe Başkanı Akın Çetinbaş, MHP Pınarhisar İlçe Başkanı Nedim Bars, Ülkü Ocakları Kırklareli İl Başkanı Mustafa Yabacı, Ülkü Ocakları Lüleburgaz İlçe Başkanı Şahin Kenar, Ülkücü İşçiler Derneği Şube Başkanı Mesut Akbulut, AK Parti Belde Başkanı Sadettin Kuşku ve yönetim kurulu, MHP’li İl Genel Meclisi Üyesi Ertuğrul Koç, Ülkü Ocakları Evrensekiz Belde Başkanı Salim Tonel ve 300’ün üzerinde partili katıldı.

 

Haber/Kaynak: Sınırkent