reklam
reklam
DOLAR 32,2804 % 0.19
EURO 35,0150 % 0.48
STERLIN 41,1011 % 0.19
FRANG 35,5841 % 0.84
ALTIN 2.426,32 % 0,20
BITCOIN 68.020,59 0.237

Özgür Kaya “Faturayı Türk Halkı Ödüyor!”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Özgür Kaya “Faturayı Türk Halkı Ödüyor!”
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Lüleburgaz İlçe Başkanı Özgür Kaya Türkiye gündemine ilişkin basın açıklaması metni yayınladı.

Özgür Kaya tarafından yapılan yazılı basın açıklaması metninde “Ülkenin yönetimini tamamen elinden kaçırmış olan AKP, sanki ülkeyi başka parti yönetiyormuş gibi her olayda bir suçlu buluyor ancak hiç kendisi suçlu olmuyor.

15 Temmuz’da  FETÖ’cü terör örgütü darbe yapmaya kalkıştığında onlara haşhaşi vatan haini terörist diyenler, FETÖ’cülerin devlet kadrolarına kendileri tarafından yerleştirildiklerini, “ne istediniz da vermedik” dediklerini, Cumhurbaşkanlığı yaverliği makamına kadar FETÖ’cüleri kendilerinin getirdiklerini unutturmaya çalışıyorlar.

Ergenekon, Balyoz ve Kozmik oda davalarında binlerce subayın, generalin ceza evine atıldığını, orduda uçak kullanacak pilotun, gemi yüzdürecek amiralin kalmadığını ve bunu da devlete sızmış teröristlerin yaptığını söylerken “Ben bu davanın SAVCISIYIM” diyenleri unutturmaya çalışıyorlar.

Bölücü terör örgütü Doğu ve Güney-doğuyu silah deposu haline getirirken, Oslo’da görüşmelerin, Dolmabahçe mutabakatının, “Valilere ve orduya teröristlere dokunmayın” talimatını, İmralı'da Apo ile görüşme talimatın “ben” verdim diyenleri unutturmaya çalışıyorlar.

CHP Adana Milletvekilinin 1 milyon liralık iletişim faturasını konuşurken, 96 AKP Milletvekilinin milyonluk iletişim faturalarından hiç bahsetmiyorlar, Türkiye’de ki tüm telefon numaralarına 1 tek mesaj atmanın maliyeti yaklaşık 500 bin tl iken, 15 Temmuzda her gün bütün telefonlara TC. Devleti ismi ile ‘’sokağa çıkın’’ diye mesaj atanların kim olduğunu ve bu paraların hangi kaynaktan ödendiğini saklamaya çalışıyorlar.

Ülkeyi yönetemedikleri gibi Meclisi de yönetemeyen Milletvekillerinin harcamalarına sınır koyamayan AKP ve AKP’nin yandaş medyası, Adana Milletvekilimizin faturalarını günlerdir tartıştırmaya çalışıyor.

Ancak ne yaparlarsa yapsınlar artık mızrak çuvala sığmıyor. AKP’nin ülkenin yönetimini tamamen elinden kaçırdığı, olağanüstü hal koşullarında bile ülkeyi yönetemediği, bütün dünya tarafından biliniyor ve Türkiye düşmanları AKP’nin bu beceriksizliğinden memnuniyet duyuyor. AKP’nin bu beceriksizliğinin faturasını da Türk halkı ödüyor.

Oysaki halkımız herkesin eşit olduğu, adaletle yönetildiği, özgür bir ülkede yaşamak istiyor. Bunun için de Referandumda sandığa giderek bu beceriksizliği daha da büyümesine, başkanlık sistemine HAYIR diyeceğine inanıyoruz” denildi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent