reklam
reklam
DOLAR 32,2804 % 0.19
EURO 35,0150 % 0.48
STERLIN 41,1011 % 0.19
FRANG 35,5841 % 0.84
ALTIN 2.426,32 % 0,20
BITCOIN 68.020,59 0.237

“Peynirci Mutlu” Faaliyete Başladı.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
“Peynirci Mutlu” Faaliyete Başladı.
reklam

Mutlu Topuklu tarafından Babaeskili vatandaşlara hizmet etmek için açılan “Peynirci Mutlu” isimli dükkânın açılış töreni geçtiğimiz gün yapıldı.

Düzenlenen açılış töreninde konuşan Belediye Zabıta Müdürü Hakan İnanç “Bugün ilçemizde 11’inci peynirci iş yerinin açılışını gerçekleştiriyoruz. Şehrimiz adeta peynirci şehri oldu. Genç iş adamı kardeşimiz Mutlu Topuklu’yu öncelikle büyük cesaretinden dolayı kutluyorum. Çünkü gerçekten piyasalarda ekonomik anlamda bir durgunluk ve belirsizlik var ama sevgili kardeşimiz buna rağmen çok şirin, çok güzel bir iş yerini açarak ilçemiz halkının hizmetine sunmuştur. Bölgemiz süt ve süt ürünleri çeşitlerinde çok geniş bir yelpazeye sahip, istediğimiz kalitede ve damak tadında yüzlerce yöresel ürün bulabiliyoruz artık. Bu da vatandaşlarımıza seçme şansında daha çok imkan sunması demektir. Bundan sonra kahvaltılık alış verişlerimizi buradan yapacağız. Ben tekrar kendilerine hayırlısı olsun diyor, bol müşteriler, bol kazançlar diliyorum” dedi.

Yeni iş yeri sahibi Mutlu Topuklu “Trakya’da artık süt ve süt ürünleri konusunda ciddi yatırımların yapıldığını belirterek, kekik kokan Istranca eteklerinde yetişen otlarla beslenen büyük ve küçükbaş hayvanlarımızdan elde edilen sütlerin tüm yörelerimize ait yöresel peynir ve kahvaltı çeşitlerini yeni iş yerimizde en uygun fiyata müşterilerimize sunacağız” dedi.

Düzenlenen açılış törenine, CHP Babaeski İlçe Başkanı Erol Mutlu, Belediye Zabıta Müdürü Hakan İnanç, Zabıta Komiseri Mehmet Topçu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Haber/Kaynak: Sınırkent