reklam
reklam
DOLAR 32,1826 % -0.08
EURO 35,4205 % 0.32
STERLIN 41,4785 % 0.36
FRANG 35,4374 % 0.07
ALTIN 2.520,20 % 0,78
BITCOIN 66.615,86 -0.514

Siyaset Akademisi Dersinde Prof.Dr. Necdet Ünüvar Dinlendi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Siyaset Akademisi Dersinde Prof.Dr. Necdet Ünüvar Dinlendi
reklam

Siyaset Akademisi Dersinde Prof.Dr. Necdet Ünüvar Dinlendi

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Adana Milletvekili Prof.Dr. Necdet Ünüvar, Kırklareli’de önceki gün bir dizi ziyarette bulundu.

 

TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Adana Milletvekili Prof.Dr. Necdet Ünüvar Prof.Dr. Necdet Ünüvar ilk olarak, Ak Parti Kırklareli İl Binasını ziyaret etti ardından, Kırklareli Devlet Hastanesi Başhekim ve yönetimi ziyaret edildi.

Ziyaretlerde TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Adana Milletvekili Prof.Dr. Necdet Ünüvar Prof.Dr. Necdet Ünüvar’a Ak Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz ve Ak Parti Kırklareli İl Teşkilatı eşlik etti.

Omuz omuza 2019’a yürüdüklerine vurgu yapan Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz açıklamasında, siyaset akademisi dersinde TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı Adana Milletvekilimiz Prof.Dr. Necdet Ünüvar’ı dinledik. Kendisi; akademisyenlik, bürokratlık ve siyasetteki tecrübelerini siyaset akademisi öğrencileri ile paylaştı. AK Parti ile Türkiye siyasetinin, ekonomisinin geldiği noktayı ve yapılacak olan reformları anlattı. AK Parti iktidarı ile ülkemizde birçok reform gerçekleştirildi. Kutlu yürüyüşümüze gençlerle birlikte devam ediyoruz dedi.

Siyaset Akademisi dersleriyle gençlerin geleceğe emin adımlarla yürüdüğünü ifade eden Adalet ve Kalkınma Partisi Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz: “Gençlerimizin istiklal aşkı bize hem umut hem de gurur veriyor. Gençlerimize yönelik birçok reform yapıldı ve bu reformlarla gençlerimiz siyasette ön planda yer almaya başladı. Bizler gençlerimizle emin adımlar atıyoruz. Omuz omuza 2019’a hep birlikte yürüyoruz. Kırklareli halkımızın sorunlarına çözüm getiriyor ve geleceğe yönelik çalışmalar yapıyoruz” dedi.

 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent