reklam
reklam
DOLAR 32,5038 % 0.08
EURO 34,7826 % -0.12
STERLIN 40,2943 % -1.04
FRANG 35,7169 % 0.28
ALTIN 2.499,53 % 0,61
BITCOIN 2.128.370 0.995

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Başkan Kesimoğlu’nu Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Başkan Kesimoğlu’nu Ziyaret Etti
reklam

Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ergin Okandeniz, Başkan Yardımcısı Hüseyin Bilgiç ve yönetim kurulu üyeleri Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette Başkan Kesimoğlu tarafından yapılması planlanan projeler hakkında bilgi alan Başkan Ahmet Ergin Okandeniz ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra Başkan Kesimoğlu ile Türkiye ve bölge gündemini değerlendirdiler. Başkan Okandeniz ve yönetim kurulu üyeleri tarafından gerçekleştirilen ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Kesimoğlu “Nazik ziyaretlerinden ötürü Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ergin Okandeniz başta olmak üzere tüm yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum. Ziyaret esnasında projelerimizi ve gündemi değerlendirdik” dedi.

Başkan Kesimoğlu’nun makam odasında gerçekleştirilen ziyaret hakkında açıklamada bulunan Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ahmet Ergin Okandeniz “Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu entelektüel kişiliği ve üretken belediyecilik anlayışı ile bölgemize ve ülkemize örnek olacak projelerini hayata geçirmeye devam ediyor. Lüleburgaz Ticaret ve Sanayi Odası olarak değerli başkanımızı ziyaret edip, projeleri hakkında bilgi alma fırsatı bulduk. Ayrıca Başkanımız ile Türkiye ve bölge gündemini de değerlendirdik. Bizim için son derece keyifli bir ziyaret olduğunu söyleyebilirim. Misafirperverliğinden ötürü Başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent