reklam
reklam
DOLAR 32,2053 % -0.22
EURO 35,1156 % -0.22
STERLIN 41,0337 % -0.05
FRANG 35,4067 % -0.62
ALTIN 2.500,70 % 1,40
BITCOIN 66.307,79 -0.822

Uğur Çevik “Tek Amacımız; Takımlarımıza Destek Olmak”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Uğur Çevik “Tek Amacımız; Takımlarımıza Destek Olmak”
reklam

39 Gençlik Taraftar Grubu geçtiğimiz gün oynanan KBSK – Saray Belediyespor Basketbol Takımı mücadelesine de tam kadro katılarak takdir topladı.

Kırklarelispor, Kırklareli Belediye Basketbol Takımı ve Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı başta olmak üzere isminin içinde Kırklareli geçen bütün spor takımlarına her zaman ve her yerde destek vereceklerini ifade eden taraftar grubu üyeleri “Hava şartları ne olursa olsun her zaman 39 Gençlik olarak takımlarımızı destekleyeceğiz” dediler.

 

Hafta sonu oynanan spor müsabakalarında da ilimiz takımlarını desteklemek için Kırklareli Spor salonuna gelen 39 Gençlik üyeleri ilk önce Voleybol Analig müsabakasından sonra Bölgesel Basketbol liginde Kırklareli Belediyespor Kulübü Basketbol takımını desteklediler.

 

Kırklarelispor’un ve Kırklareli ibaresinin olduğu her yerde desteklerini takımlara destek vereceklerini söyleyen 39 Gençlik taraftar grubu lideri Uğur Çevik “Kalbi yeşil beyaz aşkla atan ve Kırklareli ibaresinin olduğu her yerde olmaya çalışıyoruz. Biz bu şehrin aşığıyız. Bizim sevdamızın adı yeşil ve beyaz. Bu renkler altında doğduk bu renkler altında da öleceğiz. Tek bir amacımız var o da takımlarımıza destek olmak. Fanatikliğe ve küfüre karşıyız. Bizler takımımızı sadece sevdiğimiz için destekliyoruz bunun haricinde hiçbir şahsi menfaatimiz yok” dedi.  

 

YORUM YAP

reklam

HAFTANIN MAÇLARI

DETAYLI FİKSTÜR
reklam