reklam
reklam
DOLAR 32,2399 % 0.06
EURO 34,9889 % 0.41
STERLIN 41,1027 % 0.17
FRANG 35,6226 % 0.95
ALTIN 2.431,26 % 0,40
BITCOIN 68.124,01 0.547

Vekil Gündoğdu Referandum Çalışmalarını Sürdürüyor.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Vekil Gündoğdu Referandum Çalışmalarını Sürdürüyor.
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Vecdi Gündoğdu referandum öncesi yaptığı çalışmalar hakkında basın açıklaması yaptı.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, TBMM’de yoğun geçen, sabahlara kadar devam eden bütçe ve Anayasaya görüşmeleri ardından Kırklareli ’ye dönerek referandum kampanyalarına hızlı başladı.

CHP’li Vecdi Gündoğdu, öncelikle 01.02.2017 tarihinde Kırklareli CHP il başkanlığında ilçe başkanları ve örgüt yöneticileri, 02.02.2017 tarihinde Babaeski ilçesinde örgüt yöneticileri ve vatandaşlarla bir araya gelerek referandum çalışmaları sırasında izlenecek yol haritası üzerinde değerlendirmelere katıldı.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu,04.02.2017 tarihinde CHP PM Üyesi Tuğba ÜTEBAY, CHP İl Başkanı Ünal Başkur, CHP Merkez İlçe Başkanı Gürcan Gültekin ile birlikte Muhtarlarla kahvaltı toplantısı yaptı.

Kırklareli 200 Konutlar Lokalinde yapılan Anayasa değişikliği hakkında bilgilendirme toplantısına muhtarların yoğun katılımı olduğu gözlendi.

Referandumun, siyasi parti adaylarının yarıştığı bir seçim olmadığını ifade eden CHP’li Gündoğdu, “Referandum ile kişiye özel anayasa yapıldığını ve bir diktatör yaratılmak istendiğini söyleyerek biz diktatörlük rüyası olan her kimse ona dur diyoruz, HAYIR diyoruz” dedi.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, 05.02.2017 tarihinde Pınarhisar İlçesinde, 06.02.2017 tarihinde ise Lüleburgaz ilçesinde örgüt yöneticilerinin ve vatandaşların katıldığı referandum öncesi bilgilendirme ve değerlendirme toplantısına katıldı.

Ülkemizi, Cumhuriyetimizi tek bir kişiye asla teslim etmeyeceklerini söyleyen CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu, bu seçimin asla bir telafisi olmayacağını vurgulayarak, vatandaşlara meselenin bir siyasi mesele olmadığını, meselenin bir memleket meselesi olduğunu açıkladı.

CHP Kırklareli Milletvekili Vecdi Gündoğdu çalışmalarının her geçen gün hızlanacağını, gece gündüz demeden kapı kapı, sokak sokak, mahalle mahalle, köy köy dolaşacaklarını ve vatandaşlarla buluşacaklarını ve onları ülkenin geleceği için bilgilendireceklerini ifade etti.

CHP Milletvekili Vecdi Gündoğdu,Ülke ve Milletin hayırlı geleceği için hayırlı çalışmaların devam edeceğini ifade ederek sözlerini bitirdi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent