reklam
reklam
DOLAR 32,1922 % 0.09
EURO 35,0015 % -0.03
STERLIN 40,9634 % 0.01
FRANG 35,3140 % 0.05
ALTIN 2.498,38 % -0,19
BITCOIN 69.725,25 -1.685

Vekil Minsolmaz “Galip Gelecek Olan; Milletimiz ve Ülkemizdir”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Vekil Minsolmaz “Galip Gelecek Olan; Milletimiz ve Ülkemizdir”
reklam

Ak Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz geçtiğimiz gün Ak Parti Lüleburgaz İlçe Gençlik Kolları ile bir araya geldi.

Sabah saatlerinde bir araya gelen Ak Partililer birlikte kahvaltı ettiler. Ak Parti Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz, Ak Parti Lüleburgaz İlçe Başkanı Tanzer Koç, Ak Parti Lüleburgaz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Abdussamed Kayalı ve çok sayıda gençlik kolu üyesi katıldı. Yeni anayasa ve referandum süreci hakkında gençlik kolları üyelerini bilgilendiren Vekil Minsolmaz referandum süresi boyunca gençlerin yoğun bir şekilde çalışması gerektiğini ifade etti.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ‘Diktatör’ yakıştırması yapanların Türk milletinin değerlerini yıllardır hiçe saydığını söyleyen Vekil Minsolmaz “Bugün, eskiden olduğu gibi kendi istedikleri gibi karar verme yetkisine sahip olamayanlar sadece kendi hayat tarzlarını dayatamadıkları için hezeyan içerisinde bu algıyı oluşturmaya çalışıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan’ı sandıkla ve seçimle yenemeyeceğini anlayanlar tek adam algısı oluşturmaya çalışıyorlar. Recep Tayyip Erdoğan sadece Türkiye’nin değil dünya mazlumlarının umudu olmuş, sesi olmuş, nefesi olmuş bir liderdir. 2002 Genel Seçimleri’nden itibaren Allah’ın yardımı, sizlerin katkıları ve milletimizin teveccühü ile karşımıza çıkan tüm engelleri aşarak hamdolsun bugünlere geldik. 2002’de devraldığımız Türkiye ile şimdiki Türkiye arasında hiç kimsenin inkâr edemeyeceği ciddi ve olumlu farklar oluşturduk. Biz istiyoruz ki 14 yıllık bu istikrar uzun yıllar sürsün. Bilsinler ki biz bu topraklar üzerinde plan yapanların planlarını başlarına çevirecek olan Allah'a iman etmişiz. İnanıyoruz, galip gelecek olan milletimiz ve ülkemizdir. Milletimizle birlikte bu yolda kararlılıkla, sabırla ve cesaretle yürümeye devam edecek, dünya mazlumlarının umudu olan Türkiye’yi hak ettiği yere ve hedeflerine doğru taşıyacağız” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent