reklam
reklam
DOLAR 32,2399 % 0.06
EURO 34,9889 % 0.41
STERLIN 41,1027 % 0.17
FRANG 35,6226 % 0.95
ALTIN 2.431,26 % 0,40
BITCOIN 68.124,01 0.547

Yaşasın Kırklarelispor Mücadelemiz!

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Yaşasın Kırklarelispor Mücadelemiz!
reklam

Kırklarelispor ve Kırklarelili spor takımlarını koşulsuz ve şartsız destekleyen 39 Gençlik Taraftar Grubu geçtiğimiz gün Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret etti.

Başkan Kesimoğlu’nun makam odasında gerçekleştirilen ziyarete 39 Gençlik Taraftar Grubu Lideri Uğur Çevik ve 39 Gençlik Taraftar Grubu Üyeleri katıldı. Başkan Kesimoğlu’na şehrimizde sporun ve sporcunun gelişmesi için verdiği katkılardan ötürü teşekkür eden Çevik, hazırlattıkları teşekkür plaketini de Başkan Kesimoğlu’na takdim etti.

Başkan Kesimoğlu’na Kırklarelispor atkısı da hediye eden Uğur Çevik “Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret ederek şehrimizde sporun ve sporcunun gelişmesi için verdiği katkılardan ötürü kendisine teşekkür ettik. Başkanımız Kırklarelispor’u bugüne kadar her anlamda destekledi. Şehrimize Kırklarelispor sevgisini aşılamak içinde bugüne kadar çok sayıda çalışmayı hayata geçirdi. Sanata ve spora değer veren bir belediye başkanımız olduğu için kendimizi şanslı hissediyoruz. Makam odasında bizleri ağırlayan, bugüne kadar şehrimizin takımı için yaptığımız projelerde desteğini bir an olsun bizden esirgemeyen değerli başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kırklarelispor’u hak ettiği noktalara ulaştırmak için verdiği desteği sürdüreceğini ifade eden Başkan Kesimoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Her zaman, her yerde ve her koşulda Kırklarelispor’un bizim gözbebeğimiz olduğunu söylüyoruz. Bugüne kadar yaptığımız destekler ve hayata geçirdiğimiz projelerle de takımımızın başarına katkıda bulunmaya özen gösterdik. Şehrimizin takımının başarıya ulaşmasını önemsiyoruz. Kırklareli ismini spor kamuoyunda başarıyla temsil eden sporcularımıza ve kulübümüzü zor şartlara rağmen ayakta tutan yönetim kuruluna şahsım adına teşekkür ediyorum. Kırklarelispor’u her zaman ve her koşulda destekleyen taraftar gruplarımıza da sevgilerimi iletiyorum. Taraftar olmak zor iştir. Tribün emekçilerinin verdiği mücadeleyi yakından takip ediyor ve tribün emekçilerine her anlamda destek olmaya çalışıyorum. Gençlere spor bilincinin aşılanması ve doğru önderlik ile bilinçli bir sporsever olarak yetiştirilmesi konusunda taraftar gruplarımıza önemli bir görev düşmektedir. Bu görevi layıkıyla yerine getiren, sosyal sorumluluk projeleri ile de önemli konularda farkındalık yaratan 39 Gençlik Taraftar Grubu Üyelerine gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten ötürü teşekkür ediyorum” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent