reklam
reklam
DOLAR 31,0708 % 0.17
EURO 33,6790 % -0.05
STERLIN 39,4560 % 0.03
FRANG 35,2677 % 0.06
ALTIN 2.032,57 % 0,77
BITCOIN 1.605.140 -0.178
Sevda ERGÜN TÜM YAZILARI

”Yeniden Gururla Hizmet Etmenin Sözünü Veriyorum”

Yayınlanma Tarihi :
”Yeniden Gururla Hizmet Etmenin Sözünü Veriyorum”
reklam

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, yerel seçimlerde yeniden aday oldu.

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, 31 Mart 2024 yerel seçimler Ak Parti Aday Tanıtım Toplantısında  yeniden aday gösterildi.  Başkan Talay, aday tanıtım toplantısı sonrasında Pınarhisarlı hemşehrilerine seslenerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleri ve teşkilatın desteğiyle bu önemli göreve talip olduğunu belirtti.

Talay, adaylık açıklamasında şu ifadelere yer verdi; Pınarhisarlı hemşehrilerine şu ifadeler ile seslendi; “ Her birinize sevgi ve saygıyla selamlarımı iletiyorum. Bugün, yüreğimizdeki heyecanla ve sizlerin güveniyle, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın takdirleriyle ve teşkilatımızın destekleriyle, 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde yine Yeniden Pınarhisar Belediye Başkanı adayı olarak karşınızdayım.

Bu önemli görevi, Pınarhisar’ın bir evladı olarak, gençlere her zaman önem veren, Cumhurbaşkanımıza şahsıma tevdi ettiği için sonsuz şükranlarımı sunuyorum.

Sevgili Hemşehrilerim, ben bu güzel ilçenin sokaklarında büyüdüm. Her bir köşesini çok iyi tanırım. Sizlerin bir evladı, bir kardeşi, bir ağabeyi ve bir arkadaşı olarak, genç yaşlarımda siyasete adım attım. Bir milletin efendisi, ona hizmet edendir felsefesiyle büyüdüm.

Ak Parti çatısı altında çeşitli kademelerde görevler aldım ve bu kutlu davada yetişmenin değerini çok iyi biliyorum. Aldığımız her görevin hakkını, en güzel şekilde vermeye gayret ettik. Önce Rabbimizin rızası, sonra milletimizin dualarıyla Pınarhisar’a Belediye Başkanı olarak 5 Yıl hizmet etme şerefine nail oldum. Şimdi, yeniden çocuklarımızın yüzünde neşe, gençlerimizin dünyasında heyecan, yaşlılarımızın kalbinde şefkat tohumları ekmeye geliyoruz.

Yediden yetmişe herkesin daha mutlu ve huzurlu olduğu bir Pınarhisar için hep birlikte yola çıkıyoruz. Bu yolda sizlerin desteklerini ve dualarını yanımda hissediyorum. Her zaman beni bir evlat gibi bağrınıza bastınız, bir dost gibi yanımda durdunuz, bir abiniz ve kardeşiniz gibi bana kucak açtınız. Ben de sizleri asla mahcup etmeden ilçemize hizmet ettim ve yeniden gururla hizmet etmenin sözünü veriyorum. Daima Pınarhisar aşkıyla, güzel yarınlara hep birlikte yürüyeceğimize inancım sonsuzdur.

Başarmak bizim işimizdir, çünkü Pınarhisar bilir, gerçek belediyecilik Ak Parti’dir. Sevgi ve saygılarımla…”

 

Haber/Kaynak: Sevda ERGÜN