reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Aday Altan, Saha Çalışmalarını Sürdürüyor

Yayınlanma Tarihi :
Aday Altan, Saha Çalışmalarını Sürdürüyor
reklam

AK Parti Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Murat Mahir Altan ve beraberindeki heyet, Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’nı ziyaret etti.

AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı, AK Parti Lüleburgaz Belediye Başkan Adayı Murat Mahir Altan, eşi Gülşen Altan, İlçe Başkanı Abdussamed Kayalı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığı’nı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, esnafın sektörle ilgili talepleri ve sorunları dinlendi. Aday Altan, esnafın kent ekonomisindeki önemine vurgu yaparak, şoförler ve otomobilcilerin şehrin gelişimi için önemli bir role sahip olduğunu belirtti. Ayrıca esnafın karşılaştığı sorunların çözümü için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

Ziyaretin ardından AK Parti Lüleburgaz İlçe Teşkilatı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Belediye Başkan Adayımız Murat Mahir Altan, Eşi Gülşen Altan, İlçe Başkanımız Abdussamed Kayalı, İl Genel ve Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız ile birlikte; Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanlığını ziyaret ettik.’’ ifadeleri yer aldı.

Haber/Kaynak: Sınırkent