reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Altıntel ‘‘Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Başkan Altıntel ‘‘Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”
reklam

Kırklareli Türk Kızılayı Şube Başkanı Ruhan Uzunlar Altıntel ve Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel, geçtiğimiz gün yerel basın mensuplarının katıldığı bir kahvaltı organizasyonu düzenledi.

 

Düzenlenen kahvaltıda konuşma yapan Kırklareli Türk Kızılay’ı Şube Başkanı Ruhan Uzunlar Altıntel şunları kaydetti:‘‘ Ülkemizin içerisinde bulunduğu bu kötü günlerin en kısa zamanda birlik ve beraberlik içerisinde atlatılacağını düşünüyorum. Ülkemizin aydınlık geleceğinin temsili olan genç arkadaşlarımızın Türk Kızılay’ına vermiş oldukları destek ve önemi göz ardı edemeyiz. Gençlerimizin bu konuda duyarlı olduklarını görmek bizim yaptığımız işin ne kadar doğru olduğunu görmemize yardım ediyor.

 

Türk Kızılay’ı Kırklareli şube binası yenileme çalışmalarımız halen devam etmektedir. Kırklareli şube binası yenileme çalışmalarımız tamamlandığı zaman Türk Kızılay’ına destek sağlamak adına önemli girişimlerde bulunmak istiyoruz. Biz her zaman halkımızın sorunlarını çözüm üretmek adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.’’dedi.

 

 Basın mensuplarına düzenlenen kahvaltıda açıklamalarda bulunan Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel ‘‘Gazeteciler bizlerin ve halkımızın sesi olmaya devam ediyor. Biz her zaman söyleriz ki gazetecilerimiz gerçek ve doğru haberlerle halkı bir arada tutmakta önemli bir güçtür. Zor şartlar altında sadece doğru haberi aktarmak için emek veren çalışan tüm gazetecilerimizin gününü kutluyorum. Sizler bizim için önemlidir.’’dedi.

 

Kırklareli Türk Kızılay’ı Şube Başkanı Ruhan Uzunlar Altıntel ve Kırklareli Ticaret Borsası Başkanı Turhan Altıntel tarafından Cevahir Cafe’de düzenlenen kahvaltıya çok sayıda basın mensubu katıldı.

 

Haber/Kaynak: Sınırkent