reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Başkan Büyükkılıç, Erciyes Kayak Merkezi’nde kayak severlerle buluştu

Yayınlanma Tarihi :
Başkan Büyükkılıç, Erciyes Kayak Merkezi’nde kayak severlerle buluştu
reklam

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Türkiye’nin önemli kayak merkezlerinden Erciyes’te kayak severlerle buluştu.
Kayseri’nin turizm değerlerini her fırsatta tanıtmaya, öne çıkarmaya gayret eden Başkan Büyükkılıç, Erciyes’te yağan karı fırsat bilerek Erciyes Kayak Merkezi’ne ziyarette bulundu.
Kayak merkezinde Büyükkılıç’a büyük ilgi
Erciyes Kayak Merkezi’ne eşi Dr. Necmiye Büyükkılıç ve torunları ile gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, kayak için Erciyes’te bulunan vatandaşlar ile turistlerin büyük ilgisi ile karşılandı. Kayak merkezindeki tesislerde masaları tek tek gezerek konuklarla görüşen Büyükkılıç, onlarla fotoğraf çekindi, sohbet etti.
Lapa lapa yağan karın, muhteşem manzaranın, yoğun ve coşkulu ziyaretçilerin yer aldığı Erciyes Kayak Merkezi’nde olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Büyükkılıç, “Böylesine güzel bir pazar gününde kıymetli eşim Dr. Necmiye Hanım ve sevgili torunlarım Beyza ve Berra ile Erciyes’imizi ziyaret ederek, yoğun ve coşkulu ziyaretçilerin, muhteşem manzaranın ve lapa lapa yağan bereketin tadını doyasıya yaşadık” diyerek, herkesi Erciyes’e davet etti.
İHA

Haber/Kaynak: Sınırkent