reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Bozfırat “Basın Mensuplarına Minnettarız”

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Bozfırat “Basın Mensuplarına Minnettarız”
reklam

Kırklareli Ülkü Ocakları Başkanı Hakan Bozfırat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Bozfırat tarafından yayınlanan kutlama mesajında “Çalışan gazeteciler günü Türkiye'ye özgü en güzel kutlamalardan biridir. 
"Çağın en dinamik ve sorumluluğu en ağır mesleklerinden olan gazeteciliğin, Topluma, haber ve bilgi akışı sağlamak gibi çok yönlü bir misyonu bulunmaktadır. Ülkemizin demokratikleşmesi, gelişmesi ve halkın bilinçlendirilmesi noktasında olduğu kadar, kurumlarla vatandaşlar arasında önemli bir köprü olması bakımından basınımızın büyük görev üstlendiği bilinen bir gerçektir. İlkeli ve tarafsız yayın anlayışından taviz vermeksizin, topluma haber ve bilgi akışı sağlamak çok önemli ,kutsal bir görevdir. Gazeteciler meslekleri gereği her zaman her yerde zor şartlarda çalışmayı ilke edinerek, hiç bir şartta yılmadan, usanmadan görevlerini yerine getirmektedirler. Bu güzide ,meşakkatli mesleği ve temsilcilerini her zaman takdirle,saygıyla izlemeye devam ediyoruz.
Ülkü. Ocakları olarak basın mensuplarımızla defalarca kez bir araya geldik.Yaptığımız etkinlikleri paylaştık,basın mensubu arkadaşlarımın sorularını yanıtladık.Vatandaşlarımız ile aramızda bir köprü olan basınımıza çok şey borçluyuz.Son olarak 15 Temmuz darbe girişiminin bertaraf edilmesinin gizli kahramanları olan onurluca bir duruş sergileyen basın mensuplarımıza minnettarız.
Sözlerime M.Kemal ATATÜRK'ün bir sözü ile son vermek istiyorum.

Basın, milletin müşterek sesidir. Bir milleti aydınlatma ve irşatta, bir millete muhtaç olduğu fikrî gıdayı vermekte, hulâsa bir milletin hedefi saadet olan müşterek bir istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir.
Bu itibarla değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü tebrik ediyor, aileleriyle birlikte sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yaşam diliyorum” denildi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent