reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye Teslim Edildi

Yayınlanma Tarihi :
Engelli Vatandaşa Akülü Sandalye Teslim Edildi
reklam

Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği, bağışçıların desteğiyle engelli vatandaş Zekai Bey’e akülü sandalye verdi.

Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği Yönetimi, bağışçıların destekleriyle temin edilen akülü sandalyenin engelli vatandaş Zekai Bey’e teslim edildiğini duyurdu. Dernek adına yapılan açıklamada, “Kırklareli Engelliler Yaşam Derneği olarak bağışçılarımızın desteği ile temin ettiğimiz akülü sandalyeyi, engelli vatandaşımız Zekai Beye teslim ettik. Hayatının kolaylaşmasına sebep olan herkese teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

Engellilerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve onların günlük yaşam aktivitelerine katılımlarını artırmak amacıyla gerçekleştirilen bu tür yardım faaliyetlerinin önemi vurgulandı. Akülü sandalye gibi engelli bireylerin hayatlarını kolaylaştıracak ekipmanların temin edilmesinin, onların yaşam kalitesini artırdığı ve bağımsızlıklarını desteklediği belirtildi.

Dernek, bağışçıların desteği sayesinde gerçekleştirilen bu tür yardımların engelli bireyler için büyük bir önem taşıdığını ve onların yaşam koşullarını iyileştirmeye yönelik atılan adımların toplumda olumlu etkiler yarattığını belirtti. Engelli vatandaş Zekai Bey’in hayatını kolaylaştıran bu destek için tüm bağışçılara teşekkür edildiği ifade edildi.

Haber/Kaynak: Sınırkent