reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

Erdem Erdin Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi.

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
Erdem Erdin Kan Bağışı Kampanyasına Destek Verdi.
reklam

Cumhuriyet Halk Partisi Kırklareli Gençlik Kolları Başkanı Erdem Erdin, Türk Kızılayı Kırklareli Şubesi tarafından başlatılan kan bağışı kampanyasına destek verdi.

Türk Kızılayı Kırklareli Şubesi tarafından oluşturulan kan bağışı merkezine giderek kan bağışında bulunan Başkan Erdem Erdin, yapmış olduğu kan bağışı ile sırada bekleyen 3 kişiye umut oldu. Kan bağışı yapmanın vatandaşlık görevi olduğunu söyleyen Erdin Kırklarelili vatandaşları kan bağışı kampanyasına destek olmaya davet etti.

Kan bağışı bekleyen hastalara umut olmanın tarifi imkansız bir mutluluk kaynağı olduğunu ifade eden Erdin konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Kan bağışı vermek bir vatandaşlık görevidir. Bugün bir başkası kan bağışı bekliyor olabilir. Yarın da siz onun yerinde olabilirsiniz. Bu nedenle sağlıklı günlerimizde kan bağışı konusunda elimizden gelenin fazlasını yapmalıyız. Kızılay kan bağışı kampanyasına katılarak bende kan bağışında bulundum. Buradan Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, CHP Kırklareli Milletvekilleri Vecdi Gündoğdu ve Türabi Kayan’ı kan vermesi için davet ediyor ve bu konuda onlara meydan okuyorum. Yılda en az iki kere düzenli kan ver, insanlığa can ver!” dedi. 

 

Haber/Kaynak: Sınırkent