Kırklareli il ve ilçe merkezlerinde 1 hafta boyunca gerçekleşecek olan okul sporları ve kulüp müsabakaları programı Kırklareli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından açıklandı.
Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol ve Dart müsabakalarının gerçekleşeceği belirtilirken okul takımlarının yanı sıra Kulüp takımlarının da Voleybol ve Basketbol mücadeleleri yer alacak.
Son derece çekişmeli maçlarının oynanacağı müsabakalarda şampiyon olan okul takımları ve kulüp takımları ilimizi temsil etme hakkı kazanacaklar.
Açıklanan haftalık spor programı şu şekilde oldu:
17 Aralık 2018 Pazartesi
Kırklareli Spor Salonu
VOLEYBOL 10.00 Fen Lisesi – Anadolu Lisesi (Okul Genç Kız)
VOLEYBOL 12.00 Ş.Göktan Özüpek MTAL – K.ELİ Atatürk And Lis. (Okul Genç Kız)
Kırklareli Vali Mustafa YAMAN Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.00 K.eli 1 – L.burgaz 1. Final (Okul Genç Erkek)
Vize Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 Vizespor – L.burgaz Trakya Turgutbeysor A(Kulüp Genç Kız)
Babaeski Spor Salonu
VOLEYBOL 18.30 Babaeskispor – Atatürk İ.Ö.O Spor(Kulüp Midi Kız)
LYFA Spor Salonu
VOLEYBOL 10.00 A Grubu 1. – B Grubu 1. (Okul Genç Kız )
HENTBOL 12.00 L.burgaz Lis – Kepirtepe And Lis (Okul Genç Kız)
HENTBOL 13.15 L.burgaz And Lis – L.burgaz Doğa And Lis (Okul Genç Erkek)
BASKETBOL 18.00 L.burgaz Akademispor – Bestburgazspor(Kulüp U-14 Erkek)
18 Aralık 2018 Salı
Kırklareli Spor Salonu
VOLEYBOL 18.30 KBSK – L.burgaz Trakya T.beyspor B(Kulüp Genç Kız)
BASKETBOL 20.00 K.eli Gençlikspor – KBSK(Kulüp U-16 Erkek)
Babaeski Spor Salonu
BASKETBOL 18.00 Ulus.der A – L.burgaz Trendspor(Kulüp U-14 Erkek)
LYFA Spor Salonu
BASKETBOL 09.30 Fehmi Mutlu O.O – Emrullah Efendi O.O(Okul Yıldız Erkek)
BASKETBOL 11.00 L.burgaz Bahçeşehir O.O – L.burgaz Akım O.O(Okul Yıldız Erkek)
BASKETBOL 12.30 L.burgaz Doğa O.O – L.burgaz O.O(Okul Yıldız Erkek)
HENTBOL 13.30 Mehmet Akif Ersoy MTAL – L.burgaz Lisesi(Okul Genç Kız)
HENTBOL 15.00 Kepirtepe And Lis – L.burgaz And Lisesi(Okul Genç Erkek )
Vize Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 Vizespor – Atatürk İ.Ö.O Spor (Kulüp Midi Kız)
Kırklareli Atatürk Stadı Antrenman Salonu
DART 10.00 Okullar İl Birinciliği (Okul Genç Kız – Erkek)
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha
FUTBOL 17.30 Trakya Fenerspor – Lüleburgazspor (U-17 Ligi)
19 Aralık 2018 Çarşamba
Kırklareli Spor Salonu
VOLEYBOL 10.00 Remzi Yapıcı Sos.Bil – Fen Lisesi (Okul Genç Kız)
VOLEYBOL 12.00 TOBB Lisesi – Ş.Göktan Özüpek MTAL(Okul Genç Kız)
LYFA Spor Salonu
VOLEYBOL 10.00 L.burgaz B.şehir O.O – L.burgaz Akım O.O(Okul Yıldız Kız)
VOLEYBOL 12.00 L.burgaz İmam Hatip O.O – Hürriyet O.O(Okul Yıldız Kız)
VOLEYBOL 14.00 Fehmi Mutlu O.O – L.burgaz O.O(Okul Yıldız Kız)
BASKETBOL 18.00 Ulus.der A – L.burgaz Akademispor(Kulüp U-14 Erkek)
Babaeski Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 Babaeskispor – L.burgaz Akademispor (Kulüp Midi Kız)
20 Aralık 2018 Perşembe
Kırklareli Spor Salonu
BASKETBOL 18.30 KBSK – Ulus.der (Kulüp U-16 Erkek)
Pınarhisar Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 Pınarhisarspor – Babaeskispor(Kulüp Midi Kız)
Lüleburgaz Lisesi Spor Salonu
VOLEYBOL 18.00 L.burgaz Akademispor – Vizespor (Kulüp Midi Kız)
VOLEYBOL 19.00 L.burgaz Trakya T.beysporA – Pınarhisarspor(Kulüp Genç Kız)
LYFA Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 A Grubu 1. – B Grubu 1. (Okul Yıldız Erkek)
BASKETBOL 11.30 L.burgaz B.şehir O.O – Emrullah Efendi O.O(Okul Yıldız Kız)
BASKETBOL 13.00 Vize Çakıllı O.O – L.burgaz O.O(Okul Yıldız Kız)
21 Aralık 2018 Cuma
Kırklareli Spor Salonu
BASKETBOL 18.00 A Grubu 1. – B Grubu 2. Kulüp (U-14 Erkek)
LYFA Spor Salonu
VOLEYBOL 10.00 L.burgaz İmam Hatip O.O – L.burgaz B.şehir O.O(Okul Yıldız Kız)
VOLEYBOL 12.00 Hürriyet O.O – L.burgaz Akım O.O(Okul Yıldız Kız)
VOLEYBOL 14.00 Fehmi Mutlu O.O – L.burgaz O.O(Okul Yıldız Kız)
BASKETBOL 18.00 B Grubu 1. – A Grubu 2.(Kulüp U-14 Erkek)
Kırklareli Spor Salonu
VOLEYBOL 10.00 A Grubu 1. – B Grubu 1. (Okul Genç Kız)
VOLEYBOL 12.00 P.hisar And Lis – Demirköy ÇPL(Okul Genç Erkek)
VOLEYBOL 14.00 TOBB Lisesi – L.burgaz MTAL(Okul Genç Erkek)
Vize Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 Vizespor – KBSK (Kulüp Genç Kız)