reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

İYİ Parti Heyeti, Eğitim Bir-Sen Şubesini Ziyaret Etti

Yayınlanma Tarihi :
İYİ Parti Heyeti, Eğitim Bir-Sen Şubesini Ziyaret Etti
reklam

Belediye Başkan Adayı İrfan Gökler ve beraberindeki heyet, Eğitim Bir-Sen Babaeski Şubesi Başkanı Taner Turan ile bir araya geldi.

İYİ Parti Babaeski İlçe Başkanlığı, Belediye Başkan Adayı İrfan Gökler liderliğinde, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve ilçe yönetimi, Eğitim Bir-Sen Babaeski Şubesi Başkanı Taner Turan’ı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında, öğretmenlerin temsilcisi olan Eğitim Bir-Sen Şubesi Başkanı Taner Turan ile bir araya gelindi. Ziyarette, öğretmenlerin ve eğitim camiasının görüşleri alındı. İYİ Parti heyeti, öğretmenlerin sorunlarını dinleyerek çözüm önerilerini ve beklentilerini not aldı.

Ziyaretin ardından İYİ Parti Babaeski İlçe Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, ‘’Belediye Başkan Adayımız İrfan Gökler, Belediye Meclis Üyesi Adaylarımız, İlçe Başkanımız Özlem Tosunlu ve İlçe Başkan yardımcılarımızla birlikte Eğitim Bir-Sen Babaeski Şubesi Başkanı Sayın Taner Turan’ı ziyaret ettik. Heyetimize gösterilen konukseverlikten dolayı kendilerine ve diğer öğretmenlerimize teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.’’ İfadelerine yer verildi.

Haber/Kaynak: Sınırkent