reklam
reklam
DOLAR
EURO
STERLIN
FRANG
ALTIN
BITCOIN

MediaMarkt’ın ilk mağazası Meydan İstanbul ‘Look & Feel’ konseptiyle yenilendi

Yayınlanma Tarihi : Güncelleme Tarihi :
MediaMarkt’ın ilk mağazası Meydan İstanbul ‘Look & Feel’ konseptiyle yenilendi
reklam

Elektronik perakendecisi MediaMarkt, 3 bin 494 metrekarelik Ümraniye Meydan İstanbul AVM’deki mağazasını yeniledi. On binlerce elektronik ürünün tüketicilerle buluştuğu mağazada, belli ürünler kapsamında açılışa özel fırsatlar da yer alıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş sunan MediaMarkt, yenilenen mağazalarıyla Türkiye’deki yatırımlarına devam ediyor. Bu doğrultuda marka, Ümraniye Meydan İstanbul AVM’de yer alan Türkiye’deki ilk mağazasını ‘Look&Feel’ konseptiyle yeniledi.

ELEKTRONİK PERAKENDECİSİ MEDİAMARKT, 3 BİN 494 METREKARELİK ÜMRANİYE MEYDAN İSTANBUL AVM’DEKİ MAĞAZASINI YENİLEDİ. ON BİNLERCE ELEKTRONİK ÜRÜNÜN TÜKETİCİLERLE BULUŞTUĞU MAĞAZADA, BELLİ ÜRÜNLER KAPSAMINDA AÇILIŞA ÖZEL FIRSATLAR DA YER ALIYOR

Yapılan açıklamaya göre, müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşımaya odaklı bu yenilenme, tüketicilerin teknolojiyi daha rahat deneyimleyebileceği, keşfedebileceği ve öğrenebileceği konforlu bir mekâna dönüştürüyor. Ahşap renklerin hakim olduğu sıcak bir tasarımla yenilenen mağaza, alçak raf ve stant boylarıyla müşterilerin teknolojiyi daha rahat deneyimleyebileceği bir noktaya taşıyor. 3 bin 494 metrekarelik alan üzerine genişletilen ve 79 kişiyi istihdam eden mağazada kurulan interaktif alanlar ve akıllı ev teknolojilerinin deneyimlenebileceği bölümler, ziyaretçilere teknolojiyi konforlu ve rahat bir şekilde yakından tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, kişisel alışveriş danışmanlığı sunan uzman kadrosuyla, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler öneriliyor.
On binlerce elektronik ürünün sergilendiği yepyeni mağazada, akıllı telefonlardan hoparlör ve kulaklıklara, akıllı bileklik ve saatlerden bilgisayar ve tabletlere, elektrikli ev aletlerinden beyaz eşya, televizyon, ses sistemleri ve oyun konsollarına kadar birçok kategoriden ürün, ziyaretçilerle buluşuyor.

İHA

Haber/Kaynak: IHA

YORUM YAP

reklam

DÖVİZ KURLARI

 • Dolar DOLAR
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Euro EURO
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Sterlin İNG. STERLİNİ
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Frang İSV. FRANGI
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Kanada Doları KAN. DOLARI
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Çeyrek Altın ÇEYREK ALTIN
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Gram Altın GRAM ALTIN
  ALIŞ SATIŞ FARK
 • Bitcoin BITCOIN
  FİYAT DEĞİŞİM
reklam

DÖVİZ ÇEVİRİCİ

 • Satış
  Alış